Aktualności

Jesienne metamorfozy mieszkania? Tylko z nowym katalogiem Dekorii

15.09.2010

Najnowszy katalog Dekorii to nie tylko bogata oferta takich dekoracji tekstylnych, jak zasłony, firany, rolety rzymskie, czy narzuty i ozdobne poduchy, ale też kopalnia pomysłów inspirujących do stworzenia własnej i niepowtarzalnej aranżacji wnętrza...

Dotychczasowy asortyment marki wzbogacony został o 3 zupełnie nowe kolekcje. Pierwsza z nich, Estilo, to propozycja złożona z delikatnych, lekko prześwitujących tkanin ozdobionych modnymi, poprzecznymi pasami, które wspaniale zaprezentują się jako dekoracje okienne – zarówno zasłony jak i rolety.

Kolejną nowością jest kolekcja tkanin Miranda, czyli nowoczesne, hiszpańskie wzornictwo w najmodniejszych zestawieniach kolorystycznych. Równie interesująca jest kolekcja Christmas, czyli wybór dekoracyjnych dodatków stworzonych specjalnie z myślą o świętach Bożego Narodzenia.

Do nowości produktowych należą również rolety duo (nowoczesne połączenie zasłony ze zwiewną firaną) oraz piękne i funkcjonalne sofy.

Najnowszy katalog Dekorii dostępny jest na stronie www.dekoria.pl, skąd też można go bezpłatnie pobrać w formacie PDF lub zamówić jego bezpłatną wersję drukowaną. Dodatkowo, katalog będzie dystrybuowany wraz z październikowym wydaniem magazynu Cztery Kąty.

Uwaga PROMOCJA! Składając zamówienie do 30 listopada 2010 roku otrzymujesz 5 %-owy rabat na cały asortyment sklepu*.

Więcej szczegółów na stronie www.dekoria.pl.