Aktualności

Gwarancje Systemowe Izolmat - systemy Izolacji Izolmat z jeszcze dłuższą gwarancją

09.06.2014

Z dniem 1 czerwca 2014 r. IZOHAN, producent kompleksowych rozwiązań hydroizolacyjnych, uruchamia Imienne Gwarancje Systemowe Izolmat. Nowa oferta to nie tylko pewność zastosowanych materiałów i poczucie bezpieczeństwa inwestycyjnego, ale również możliwość samodzielnego generowania dokumentu gwarancyjnego przez inwestora lub wykonawcę.

Gwarancje Systemowe Izolmat - systemy Izolacji Izolmat z jeszcze dłuższą gwarancjąW ramach nowego narzędzia, okresy gwarancyjne obejmujące zastosowanie pap w Systemach Izolacji Izolmat zostają wydłużone w stosunku do standardowych gwarancji na produkt nawet dwukrotnie.

Systemy stanowią wytyczne do projektowania i wykonywania izolacji w zakresie obejmującym rozwiązania dotyczące dachów, fundamentów i tarasów. Są oparte na właściwych polskich i europejskich normach, warunkach technicznych wykonywania i odbioru robót budowlano-montażowych oraz praktycznej i teoretycznej wiedzy wydawców.

Dokładna długość okresu gwarancyjnego zależy od wyboru konkretnych produktów w obrębie rozwiązania. Gwarancja specjalna przysługuje w przypadku zgrzewania pap do podłoży zagruntowanych masami asfaltowymi IZOHAN IZOBUD PENETRATOR G7 / IZOHAN IZOBUD BR / IZOHAN DYSPERBIT.

W każdym przypadku konieczne jest zastosowanie pap zgodnie z przepisami budowlanymi, informacjami technicznymi wyrobów oraz zgodnie z wytycznymi zawartymi w Systemach Izolacji IZOLMAT.

Klienci poszukują obecnie nie pojedynczych produktów, lecz kompleksowych rozwiązań systemowych, które ułatwiają realizację inwestycji na najwyższym poziomie - mówi Anna Pertkiewicz, Kierownik Marketingu w firmie IZOHAN. - Jednak decydując się na ofertę danego producenta, pragną również mieć pewność, że wybierają właściwe rozwiązanie na lata. Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i spełniać ich realne potrzeby, wprowadzamy właśnie Imienne Gwarancje Systemowe Izolmat.

Oferta jest skierowana do inwestorów, jak i firm wykonawczych. Mogą z niej skorzystać wszyscy, którzy dokonali zakupu bezpośrednio u producenta lub w punkcie dystrybucji z materiałami budowlanymi. Warunkiem jest posiadanie faktury VAT, rachunku z danymi nabywcy lub paragonu jako dokumentu potwierdzającego zakup wskazanego produktu.

Imienna Gwarancja Systemowa jest udzielana na okres wskazany w karcie gwarancyjnej licząc od daty zakupu, ale tylko na produkty, dla których nie upłynęły 2 lata od daty ich produkcji określonej na etykiecie a także osobom zarejestrowanym na stronie www.gwarancje.izolmat.pl, które wypełniły formularz w nieprzekraczalnym terminie 90 dni od daty zakupy materiału.

Szczegółowe informacje dotyczące Imiennych Gwarancji Systemowych Izolmat znajdują się na stronie: www.gwarancje.izolmat.pl.

źródło: IZOHAN

Firma powiązana:

Izohan

Telefon 58 781 45 85
www.izohan.pl
info@izohan.pl

Izohan