Aktualności

Z Kaldewei - orzeźwiający prysznic w gorące, letnie dni

09.06.2014

Zbliża się lato, a wzrastająca temperatura powietrza sprawia, że coraz chętniej wychodzimy na zewnątrz aby móc cieszyć się pierwszymi promieniami słońca. Ale gdy wskazania tremometrów zaczną zbliżać się do granicy 30°C znowu zatęsknimy za przyjemnym chłodem. Idealny sposób na szybkie orzeźwienie w gorący letni dzień stanowi kąpiel pod prysznicem. Wyjątkową atmosferę letnich kąpieli zapewniają emaliowane powierzchnie prysznicowe wykonane w ekskluzywnej, naturalnej kolorystyce.

Emaliowane powierzchnie prysznicowe Kaldewei - prawdziwa przyjemność kąpieli

Emaliowane powierzchnie prysznicowe firmy KaldeweiJeśli w upalne, letnie dni brakuje nam czasu na wizytę na basenie, idealnym sposobem na szybkie ochłodzenie jest odświeżająca kąpiel pod prysznicem.  W gorące dni odczuwamy szczególną pokusę, aby wziąć bardzo zimny prysznic. Nie jest to dobry pomysł, ponieważ zimna woda tylko na krótki czas ochłodzi nasz organizm. Jeśli temperatura wody jest zbyt niska, zaraz po wyjściu spod prysznica znów zaczniemy się pocić.

Dlatego lepszym rozwiązaniem w gorące dni jest kąpiel w letniej wodzie i spłukanie bardzo zimnym strumieniem tylko stóp i łydek. Taki chłodny prysznic zapewnia długotrwałe orzeźwienie, pobudza do działania układ krążenia oraz sprawia, że gospodarka cieplna organizmu pozostaje w stanie równowagi. Dzięki takim chłodnym kąpielom bez problemu przetrwamy nawet najbardziej upalny letni czas.

Orzeźwiający prysznic w gorące, letnie dni

Emaliowane powierzchnie prysznicowe firmy KaldeweiEmaliowane powierzchnie prysznicowe firmy Kaldewei gwarantują najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo podczas kąpieli. Bezprogowa zabudowa brodzików w płaszczyźnie podłogi umożliwia łatwe wejście i wyjście spod prysznica. Taki sposób aranżacji przestrzeni stanowi również ciekawy element dekoracyjny umożliwiający estetyczne i harmonijne połączenie strefy prysznica z pozostałą częścią łazienki.

Bogata, matowa kolorystyka kolekcji Coordinated Colours pozwala na efektowne łączenie emaliowanych powierzchni prysznicowych z powierzchniami wykonanymi z drewna lub kamienia naturalnego.

Ekskluzywny design oraz szeroka paleta kolorystyczna produktów Kaldewei umożliwiają stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w każdym łazienkowym wnętrzu. Jasne, naturalne kolory takie jak: kremowy Seashell, beżowy Prairie czy szary Oyster przywołują wspomnienia plaży, gorącego piasku, pomagają się odprężyć i zrelaksować. Wyjątkowe wzornictwo, doskonała jakość, komfort i bezpieczeństwo oraz przyjemne orzeźwienie pod prysznicem w upalne, letnie dni - to wszystko oferują produkty firmy Kaldewei.

źródło: Kaldewei

Firma powiązana:

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.

Telefon 22 720 16 03
www.kaldewei.pl
poczta@kaldewei.pl

KALDEWEI Polska Spółka z o.o.