Aktualności

Połączenie tradycji z nowoczesnością w firmie EXTE

06.06.2014

Firma EXTE to specjalista w zakresie systemów skrzyń roletowych oraz osprzętu okiennego. Od czasu założenia firmy w roku 1959, jako przedsiębiorstwo średniej wielkości, wciąż się rozrasta i stale wprowadza innowacje na rynek sprzętu okiennego i skrzyń roletowych.

Firma EXTE stała się niezawodnym partnerem dla producentów okien, rolet oraz firm budowlanych. Oferuje nowoczesne, zgodne z zapotrzebowaniami rozwiązania i to w konkurencyjnych cenach. 

Dzięki własnej budowie narzędzi, dużym oddziałom konstrukcyjnym i rozwojowym oraz nowoczesnym maszynom, produkuje bogaty wachlarz różnorodnych części. Posiadanie własnej logistyki gwarantuje jej niezawodne dostawy produktów do wielu zakątków Europy.

Skrzynie roletowe EXTE pasują do każdego systemu profili. Są one wytrzymałe, zgodne z normami i posiadają wszystkie certyfikaty.

Firma EXTE uważa się za lidera w zakresie technologii i cen. Dlatego samodzielnie rozwija i produkuje wszystkie systemy i narzędzia w naszych trzech zakładach Wipperfürth, Nienburg oraz Köthen.

Dzięki swoim doradcom działającym bezpośrednio u partnerów, może szybko reagować na oczekiwania rynku, poprzez odpowiednie innowacje i dalszy rozwój produktów, co zapewnia powodzenie w interesach.

źródło: EXTE

Firma powiązana:

Exte

Telefon 32 332 04 06, 32 237 03 70
www.exte.pl
exte@exte.pl

Exte