Aktualności

Firma BENINCA świętuje 10-lecie działalności polskiej filii

04.06.2014

Firma BENINCA kilka miesięcy temu świętowała we Włoszech 35 - lecie założenia fabryki  Automatismi Beninca. W 2014 roku świętuje 10-lecie działalności polskiej filii Beninca!  Podwójny sukces poparty rozwojem i świetnymi wynikami.

10 lat temu firma startowała  w skromnych warunkach,  z niewielkim stanem magazynowym, ofertą ograniczoną do ok. 10 rodzajów produktów i zatrudniała 2 osoby.

Wysoka jakość produktu, poparta rzetelną pracą obroniła się.  Sukces Beninca Polonia nie byłby możliwy bez rozwoju Automatismi  Beninca, która w ostatnich 5 latach  zakupiła 6 fabryk, dając możliwość docierania  do większej i bardziej różnorodnej  grupy klientów. Również oferta fabryki Beninca zmieniła się przez 10 lat diametralnie i znacznie się  powiększyła.  Dzisiaj Beninca oferuje  nowoczesny, bezpieczny i  jak przed laty - wysokiej  jakości  produkt.

W 2014 roku firma Beninca jest jednym z liderów w branży automatyki do bram na polskim rynku, produkty Beninca cieszą się najlepszą opinią. Beninca Polonia przeprowadziła się do nowoczesnej siedziby, planuje kolejne działania mające na celu dostarczanie klientom satysfakcji z wysokiej jakości  produktu Beninca.  

źródło: Beninca

Firma powiązana:

Beninca

Telefon 798 859 859
www.beninca.pl, www.riseweb.pl, www.byou.pl
dz.handlowy@beninca.pl

Beninca