Aktualności

Grand Prix "Laur Konsumenta 2010" dla FERRO S.A.

09.09.2010

Firma FERRO S.A., już po raz czwarty, zajęła I miejsce w Programie "Laur Konsumenta 2010" w kategorii Armatura Łazienkowa otrzymując prestiżowe złote godło "Laur Konsumenta 2010". Nagroda, co warto podkreślić, przyznawana firmie nieprzerwanie od 2007 roku, w bieżącym roku przyniosła laureatowi również zaszczytny tytuł GRAND PRIX "LAUR KONSUMENTA 2010"...

"Laur Konsumenta i Klienta" jest największym programem konsumenckim w kraju, badającym poziom powszechnej znajomości i popularności marek, produktów i usług. O przyznaniu nagrody decydują sami konsumenci oddając swoje głosy w sondażach: bezpośrednim, telefonicznym i internetowym.

"Dziękując za zaufanie, jakim Klienci obdarzają naszą markę cieszymy się z otrzymanego złotego godła oraz tytułu Grand Prix. Nie ma lepszej rekomendacji dla produktów i marki FERRO - każda opinia zadowolonego Klienta oznacza, że właściwie dbamy o Jego potrzeby, a udoskonalając ofertę produktową stawiamy na jakość, wzornictwo i innowacyjne rozwiązania" - mówi Aneta Raczek Prezes Zarządu FERRO S.A.

źródło: FERRO

Więcej

Firma powiązana:

Ferro S.A.

Telefon 12 256 21 00
www.ferro.pl
info@ferro.pl

Ferro S.A.