Aktualności

Trwałe i eleganckie - oprawy halogenowe OSRAM Noxlite do oświetlenia zewnętrznego

30.05.2014

Firma OSRAM wprowadza na rynek oprawy halogenowe Noxlite. Rodzina produktów wykonanych ze stali i matowego szkła obejmuje oprawy do oświetlenia zewnętrznego domów i alejek. Dzięki temu oferta OSRAM w tym zakresie będzie kompleksowa - wcześniej w sprzedaży pojawiły się oprawy LED Noxlite.

Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej halogenowe lampy Noxlite wyglądają estetycznie i są bardzo trwałe. Mają regularny rozsył światła, a ich stopień ochrony to IP44. Charakteryzują się ciepłobiałą barwą światła (2700 K), a ich moc - zależnie od modelu - to 20 lub 28 W.

Oprawy naścienne…

W skład nowej gamy wchodzą oprawy Noxlite Halogen Slim Wall i jej odmiana z dwoma punktami świetlnymi - Duo Slim Wall. Dzięki niewielkim wymiarom można je montować przy wejściach i na balkonach, świetnie nadają się do oświetlenia ogrodu. Gamę uzupełnia oprawa Noxlite Halogen Cylinder Wall, z okrągłym kloszem, dostępna także w wersji z czujnikiem ruchu - Cylinder Sensor Wall.

…lub do oświetlenia ścieżek

Druga grupa nowych produktów to oprawy do oświetlenia alejek. Lampa Noxlite Halogen Cylinder Ground Short (o wysokości 323 mm) świetnie sprawdzi się np. na ścieżkach i trawnikach, z kolei odmiana Ground Long będzie lepsza w miejscach, gdzie wymagane są wyższe oprawy - jej wysokość to 647 mm.

W lampach Noxlite znajdują się żarówki halogenowe OSRAM Eco, na trzonku G9 i GU10, w zależności od modelu. We wszystkich oprawach Noxlite Halogen (z wyjątkiem sterowanej czujnikiem ruchu) jest możliwość regulacji strumienia świetlnego źródeł.

Również w technologii LED

Oprawy z rodziny Noxlite dostępne są także w technologii LED. Dziś cała oferta uwzględnia kilkanaście modeli o różnych mocach, temperaturach barwowych, wykorzystujących pożyteczne funkcje sprawdzające się w codziennym zastosowaniu. Są to m.in.: reflektory z czujnikiem ruchu, oprawy do oświetlenia ścieżek i tarasów, oprawy montowane w podłożu, reflektory ogrodowe, oprawy naścienne, do oświetlenia dekoracyjnego, czy iluminacji ścian.

źródło: Osram

Firma powiązana:

Osram

Telefon 22 651 78 69
www.osram.pl
infopl@osram.pl

Osram