Aktualności

Innowacyjna gwarancja dla odkurzacza NaviBot firmy Samsung

06.09.2010

Samsung prezentuje program gwarancyjny ,,Serwis do Twoich drzwi” stworzony z myślą o innowacyjnym odkurzaczu NaviBot. Klient, który zakupi urządzenie, w razie jego usterki, może natychmiast zgłosić uszkodzenie poprzez kontakt z infolinią, a już dwa dni później cieszyć się w pełni sprawnym odkurzaczem. Kurier na koszt producenta przyjedzie, odbierze sprzęt, przekaże go do serwisu, a po naprawie dostarczy go klientowi...

Gwarancją „Serwis do Twoich Drzwi” będą objęte wszystkie urządzenia zakupione po 1 maja 2010 r

,,Serwis do Twoich drzwi” to kolejne, po Ekspres Serwisie obejmującym telewizory 3D LED TV
oraz lodówki side by side, prokonsumenckie rozwiązanie gwarancyjne stworzone z myślą o wygodzie
i komforcie klienta.

Chcemy, żeby klient najpóźniej 48 godzin od zgłoszenia usterki mógł z powrotem cieszyć się pełną funkcjonalnością samosterującego odkurzacza NaviBot. Dzięki temu, że to kurier załatwia za nas wszystkie formalności: odbiera urządzenie, zawozi je do serwisu a następnie je nam dostarcza do domu, mamy bardzo wygodne rozwiązanie gwarancyjne dla tych, którzy bardzo cenią swój czas. Analizując systemy gwarancyjnej dostępne na rynku widzimy, że takie rozwiązanie jest dużo bardziej komfortowe dla konsumenta, niż proste wydłużanie okresów gwarancyjnych” – mówi Piotr Stelmachów, Product Marketing Manager, Samsung Electronics Polska.

Decydując się na zakup sprzętu, świadomy konsument zwraca uwagę nie tylko na jego paramenty,
ale też na warunki gwarancyjne, które oferuje producent. Ważna jest bowiem szybkość reakcji
w przypadku wykrycia usterki oraz wygoda jej zgłoszenia.

Nowy program ,,Serwis do Twoich drzwi” gwarantuje jasne i proste zasady zgłoszeniowe. Ponadto nasi serwisanci dołożą wszelkich starań,  aby sprzęt wrócił do właściciela w ciągu 2 dni roboczych. Reakcja rynku po prezentacji gwarancji Ekspress Serwis, którą wprowadziliśmy w czerwcu na najnowsze modele lodówek side by side i telewizorów 3D LED TV, utwierdziła nas w przekonaniu, że najwyższej jakości sprzęt musi być wygodny nie tylko w obsłudze, ale również w serwisowaniu – dodaje Piotr Stelmachów, Product Marketing Manager z Samsung Electronics Polska.

Zgłoszeń funkcjonalnych usterek NaviBota można dokonywać od 1 września 2010 r. poprzez infolinię firmy Samsung pod numerem 0 801 801 899 lub pod warszawskim numerem telefonu 022 607 93 33.

Konsultant wyśle kuriera, który dostarczy produkt do naprawy. Przesyłka powinna, oprócz uszkodzonego produktu, zawierać również komplet dokumentów gwarancyjnych: kopię dowodu zakupu, kartę gwarancyjną i krótki opis usterki.

źródło: SAMSUNG

Więcej

Firma powiązana:

Samsung

Telefon 022 607 44 00/01, 0 801 801 881 (Infolinia)
www.samsung.pl
infoline@samsung.com.pl

Samsung