Aktualności

GROHE SPA® F-digital Deluxe - sterowane cyfrowo moduły łazienkowe

29.05.2014

Aby zapomnieć o codziennych troskach i odzyskać wewnętrzną równowagę, nie musimy już podróżować do odległych kurortów i spa. Domowa łazienka może służyć jako źródło świeżej energii i inspiracji. Bez problemu stworzymy swoją własną, kojącą wszystkie zmysły przestrzeń, w której podczas delikatnej parowej kąpieli poczujemy na skórze przyjemne ciepło tropikalnego deszczu.

Luksus dla zmysłów, odpoczynek dla ciała

Dodatkowym wzbogaceniem doznania będzie kolorowe oświetlenie i nastrojowe dźwięki.
To właśnie moduły prysznicowe GROHE SPA® F-digital Deluxe zapewniają luksusowe i wyjątkowe wrażenia podczas kąpieli.

Wszystkie elementy kabiny: oświetlenie, system audio oraz słuchawki prysznicowe instalowane w odpowiednim ustawieniu względem głowy i ciała - tworzą atmosferę typową dla najlepszego spa.

Od teraz, każda łazienka - nawet najzwyklejsza - może zmienić się w oazę przyjemności oraz doskonałe miejsce do regeneracji, pozwalając na relaks o każdej porze dnia i nocy.

Woda, światło i muzyka

Wyobraźmy sobie, że zaczynamy dzień od odświeżającego prysznica, słuchając swojego ulubionego albumu. Czy po stresującym tygodniu pracy nie chcielibyśmy oddać się relaksującej sesji w naszej prywatnej łaźni parowej, której nastroju dopełnia delikatne kolorowe oświetlenie i spokojna muzyka klasyczna?

Im bardziej dynamiczny styl naszego życia, tym bardziej tęsknimy za chociaż chwilową ucieczką od codzienności. Firma GROHE, będąc wiodącym dostawcą cyfrowych produktów łazienkowych, oferuje wszystkie udogodnienia potrzebne do stworzenia intymnego schronienia w zaciszu własnego domu.

Zapewniające nastrojowe światło, rozrywkę audio i kąpiel parową oraz sterowane cyfrowo moduły GROHE SPA® F-digital Deluxe, mogą być instalowane nawet w niestandardowych kombinacjach - w zależności od osobistych preferencji. W ten sposób każdy pomysł i życzenie mogą być spełnione.

Spersonalizowany prysznic i prywatne spa

Delikatna mgiełka czy mocny parowy strumień? Rihanna czy Mozart? Kabina natryskowa skąpana w słonecznej żółci, uspakajającej zieleni czy pobudzającej czerwieni?

Ze względu na szeroką gamę opcji i ustawień, wszystkie funkcje mogą być łączone i sterowane według indywidualnych potrzeb. W efekcie otrzymujemy w pełni spersonalizowany prysznic i jednocześnie prywatne spa, gdzie codziennie mamy okazję uspokoić ciało, umysł i podładować swoją energię.

Sterowanie dotykowe

Dzięki aplikacji GROHE SPA®, dostępnej na urządzeniach mobilnych Apple, kontrola wszystkich indywidualnych funkcji staje się dziecinnie łatwa. Ultrasmukła stacja dokująca montowana jest na zewnątrz kabiny.

Zaletą tego unikalnego systemu jest sterowanie dotykowe, które pozwala na prostą i szybką zmianę poziomu oświetlenia, intensywności kąpieli parowej i swoich ulubionych utworów.

Koniec z rutyną

Łazienka wyposażona w gamę produktów GROHE F-digital oraz linię Grohtherm F zamienia się w miejsce niezwykłe, komfortowe i estetyczne.

W ten sposób we własnym domu możemy stworzyć swój prywatny raj - gdzie możliwa staje się ucieczka od codziennej rutyny, miejsce - w którym możemy delektować się spokojem i zapomnieć o świecie przez kilka bezcennych chwil.

źródło: GROHE

Firma powiązana:

Grohe Polska

Telefon 22 543 26 40
www.grohe.pl
biuro@grohe.com.pl

Grohe Polska