Aktualności

Żadna burza nie jest straszna z firmą Błyskawica!

23.04.2014

Wytwórnia "BŁYSKAWICA" powstała w 1983 roku. W produkcji osprzętu odgromowego firma specjalizuje się od ponad 20 lat, ciągle wprowadzając usprawnienia do swoich wyrobów.

Zewnętrzna ochrona odgromowa, ma za zadanie, w czasie wyładowania atmosferycznego, przejęcie prądu i odprowadzenie go do ziemi, bez szkody dla chronionego obiektu oraz w sposób bezpieczny dla ludzi przebywających w strefie zagrożenia. Stosując wyroby wytwórni BŁYSKAWICA w połączeniu z elementami wewnętrznej ochrony odgromowo-przeciwprzepięciowej można skutecznie chronić wszelkiego rodzaju obiekty przed działaniem prądu piorunowego.

Przykłady zastosowania wyrobów naszej firmy: PKS Oława, kościoły: Jelcz-Laskowice, Oława, domy jednorodzinne oraz wiele innych, np. Fabryka Gillette w Łodzi, Stocznia Remontowa w Gdańsku, Dom Dziecka w Warszawie, supermarkety LIDL w Bielsku-Białej i w Stargardzie Szczecińskim, supermarkety NETTO, Park Hotel w Rzepinie oraz inne kościoły i budynki zabytkowe na terenie całego kraju.

Wszystkie produkowane przez nas elementy spełniają obowiązujące w tym zakresie normy:

  • PN-86/E05003/01 Ochrona odgromowa obiektów budowlanych. Wymagania ogólne.
  • PN-89/E-05003/03 Ochrona odgromowa obiektów budowlanych. Ochrona obostrzona.
  • PN-92/E-05003/04 Ochrona odgromowa obiektów budowlanych. Ochrona specjalna.
  • PN-IEC 61024-1-1 Ochrona odgromowa obiektów budowlanych. Zasady ogólne: Wybór poziomów ochrony dla urządzeń piorunochronnych.
  • PN-IEC 61024-1-2 Ochrona odgromowa obiektów budowlanych. Zasady ogólne


żródło i zdjęcie: BŁYSKAWICA

Firma powiązana:

Błyskawica

Telefon 71 313 39 03
www.blyskawica.com.pl
biuro@blyskawica.com.pl

Błyskawica