Aktualności

Grupa Paradyż wspiera "Tydzień z architekturą"

28.05.2014

Grupa Paradyż zaprasza na wyjątkowy "Tydzień z architekturą"! W Poznaniu od 26 maja do 6 czerwca 2014 r. wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w inspirujących spotkaniach z architektami, wykładach poświęconych tematyce designu i architektury, warsztatach oraz debatach tematycznych, a także pokazach filmowych.

Czy architekturę można interpretować na swój indywidualny sposób? Co kryje się w zakątkach budynku, powstałego w 1948 roku? Jak zmieniła się architektura od czasów Charlesa i Raya Eamsów, czyli najbardziej wpływowego amerykańskiego duetu projektowego XX wieku? Czy w naszym kraju jest szansa na rozwój młodych architektów?

Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące architektury, jej historii oraz możliwości, będzie można poznać podczas "Tygodnia z architekturą" w Poznaniu.

Partnerem wydarzenia jest producent płytek ceramicznych - Grupa Paradyż - który od lat aktywnie wspiera młodych i obiecujących projektantów, a także angażuje się w działania promujące szeroko pojęty design i sztukę użytkową.

Akcja "Tydzień z architekturą" ma na celu promocję dobrej architektury. Wydarzenie organizowane jest przez Poznański Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich w ramach ogólnopolskiej inicjatywy Zarządu Głównego SARP.

W ramach wydarzenia, w historycznej stolicy Wielkopolski, zaplanowane zostały aktywności zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Wśród nich między innymi oprowadzanie po Okrąglaku, Bramie Poznania ICHOT i Pixelu, spotkania ze znakomitymi architektami, pokazy filmów w kinie plenerowym, wystawa fotografii oraz kreatywne warsztaty dla najmłodszych.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram na stronie - link tutaj. 

źródło: Ceramika Paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż