Aktualności

Tikkurila. Potęga Kolorów - w serwisach społecznościowych

28.05.2014

Pełne kolorów, oryginalne inspiracje, ciekawostki ze świata designu oraz praktyczne porady - to wszystko znaleźć możemy na profilach marki Tikkurila, uruchomionych właśnie w najpopularniejszych mediach społecznościowych.

Pod wspólnym hasłem "Tikkurila. Potęga Kolorów" wystartowały profile na stronach: Facebook, Instagram, Pinterest oraz Google+. Utworzone zostały nie tylko z myślą o osobach interesujących się aranżacją czy wykończeniem wnętrz, ale też wszystkich poszukujących inspirujących pomysłów, jak uczynić nasze otoczenie bardziej kolorowym i piękniejszym.

Na profilach "Tikkurila. Potęga Kolorów" znajdziemy bogatą kolekcję zdjęć i pomysłów na aranżację wnętrz - modnych, niebanalnych i  intrygujących. Zamieszczane będą także najciekawsze nowinki ze świata designu, z uwzględnieniem skandynawskich korzeni i fińskiego rodowodu firmy Tikkurila.

Profile będą również źródłem wiadomości o aktualnych wydarzeniach z życia firmy, jak i ciekawostek z jej ponad 150-letniej historii. Niezwykle przydatne będą z pewnością praktyczne porady dotyczące samodzielnego wykonania prac aranżacyjnych, wykończeniowych czy remontowych oraz użyteczne informacje o poszczególnych produktach marki i możliwościach ich zastosowania.

Profile "Tikkurila. Potęga Kolorów" służyć mają jako przestrzeń wymiany inspiracji, pomysłów i opinii, współtworząc społeczność osób, dla których wielowymiarowe piękno barw ma szczególne znaczenie.

źródło: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.