Aktualności

Środowisko naturalne jest zawsze w centrum uwagi Plannja

26.05.2015

Stal jest najbardziej ekologiczny materiałem występującym w budownictwie. Jest jednocześnie podstawowym materiałem, z którego wytwarzamy produkty w Plannja. Stal może być poddawana recyklingowi nieskończoną ilość razy bez utraty jakości i swoich właściwości.

Najczystsza ruda żelaza pochodząca ze szwedzkich złóż, uncja węgla i jedna trzecia stali z recyklingu! To jest receptura na stalowe blachy Plannja.

Walcowane na gorąco blachy są następnie malowane ochronnymi  powłokami. W kolejnym etapie blachy są profilowane, aby stanowiły piękną dekorację dachów i elewacji budynków. Pokolenie później, blachy mogą być usunięte i poddane recyklingowi w 100%.

Środowisko naturalne jest zawsze w centrum naszej uwagi. Dlatego firma Plannja stale udoskonala produkty. Obecnie wprowadza przyjazne dla środowiska powłoki na bazie oleju rzepakowego.

Nieustannie pracuje również nad optymalnymi rozwiązaniami transportowymi i próbuje, na ile jest to możliwe, wytwarzać produkty w krajach, w których cieszą się one największym zainteresowaniem. „Close-by” to koncepcja na prowadzenie biznesu.

Większość spółek Plannja prowadzi politykę skutecznego i optymalnego wykorzystania surowców, energii i innych zasobów naturalnych. Procesy technologiczne i produkcyjne są stale kontrolowane.

Od grudnia 2004 r. firma Plannja posiada Certyfikat ISO 14001.

źródło: Plannja

Firma powiązana:

Plannja

Telefon 46 858 16 00, 0 801 11 88 00
www.plannja.com.pl
info@plannja.com.pl

Plannja