Aktualności

Laser Series od Purmo

26.05.2014

Purmo Laser Series to produkty pod każdym względem innowacyjne. Zarówno design, jak i technologia produkcji są prawdziwą rewolucją na rynku polskim.

Dzięki zastosowaniu promienia lasera w produkcji, nie ma mowy o korozji międzykrystalicznej rozdzielaczy czy zestawów mieszających, a szafki są produkowane z chirurgiczną precyzją. Specjalna budowa kolektorów rozdzielaczy zwiększa pojemność wodną i usprawnia dystrybucję ciepła, dlatego te produkty świetnie współpracują z nowoczesnymi niskotemperaturowymi źródłami, takimi jak pompy ciepła czy kotły kondensacyjne.

Wprowadzeniu produktów przyświecała główna idea – chęć, aby system Purmo stał się jeszcze bardziej przystępny dla klientów. Dlatego proponujemy Państwu produkty Laser Series w atrakcyjnych cenach, które w porównaniu z produktami poprzedniej generacji są od 25% do 50% niższe!

Linia rozdzielaczy Purmo Laser Series składa się z 4 modeli przewidzianych do ogrzewania podłogowego oraz 1 modelu do instalacji centralnego ogrzewania i wody użytkowej. Podstawowym modelem rozdzielacza jest Laser Series 1 z rotametrami. Jest to najczęściej stosowany typ rozdzielacza do ogrzewania podłogowego w mieszkaniach, domach, biurach, szkołach czy hotelach.

Zestawy mieszające oraz szafki instalacyjne Laser Series wpisują się w innowacyjną myśl techniczną nowej linii produktów marki Purmo, począwszy od produkcji, poprzez design, a skończywszy na funkcjonalności. Zestawy mieszające Laser Series to proste i funkcjonalne urządzenia, które są bardzo atrakcyjne cenowo, a przy tym zachowują wysoką jakość i estetykę.

Podtynkowe szafki instalacyjne do samodzielnego montażu to oszczędność miejsca i niższe koszty magazynowania. Składa się je w zaledwie 3 ruchach, co zajmuje maksymalnie kilka minut.

źródło i zdjęcie: RETTIG HEATING