Aktualności

De'Longhi - Finaliści konkursu Dobry Wzór 2010

27.08.2010

Toster i ekspres do kawy De’Longhi z linii Icona finalistami Konkursu Dobry Wzór 2010. W tegorocznej, XVII już edycji Konkursu Dobry Wzór 2010 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku wzięło udział aż 126 produktów i 12 usług...

Konkurs organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego wyłania, co roku najlepsze produkty codziennego użytku, w trzech sferach: dom, praca i sfera publiczna. Zgodnie z werdyktem jury do finału konkursu wskazanych zostało 62 produktów i 9 usług.

W gronie finalistów znalazły się dwa produkty De’Longhi z linii Icona: ekspres wysokociśnieniowy ECO310 i toster CTO2003. To szczególne wyróżnienie nagradza wysiłki projektantów De’Longhi, którzy tworzą przedmioty uniwersalne, a jednocześnie oryginalne, po prostu wyjątkowe. 

Piękna forma i ciekawe wzornictwo serii Icona idzie w parze z funkcjonalnością. To współczesna sztuka użytkowa, w swoim najlepszym wydaniu.

Współcześni konsumenci doceniają możliwości indywidualizacji produktów – doboru opcji wykończenia czy wersji kolorystycznej. Seria De’Longhi Icona perfekcyjnie spełnia te oczekiwania oferując np.: toster w dwóch wersjach na dwie lub cztery kromki chleba, czy dając do wyboru kolor obudowy każdego urządzenia: biały, turkusowy, czarny lub czerwony. 

Jak podkreślają członkowie Jury, o wyborze produktu ze sfery domu, w dużym stopniu decydują emocje. Seria urządzeń De’Longhi Icona z całą pewnością nie tylko pozytywnie odmienia wnętrze, w którym się znajdzie, ale sprawia, że codzienne czynności stają się przyjemnymi rytuałami.

Laureatów konkursu Dobry Wzór poznamy 22 września. Wtedy też w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie zostanie otwarta pokonkursowa wystawa, w której zaprezentowani zostaną finaliści i laureaci konkursu. Wystawa potrwa do 14 listopada 2010.

źródło: De’Longhi

Więcej

Firma powiązana:

De Longhi Clima

Telefon 022 562 33 10
www.delonghi.pl
info@delonghi.pl

De Longhi Clima