Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Fundamenty

LEGALETT już 20 lat w Polsce

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2014-05-20

W Polsce firma Legalett istnieje od 1994 roku, jako część międzynarodowego koncernu Legalett Internationale AB z siedzibą w Szwecji. Szwedzki Legalett to firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami na rynku budowlanym, jest to nie tylko miejsce pracy, ale przede wszystkim to miejsce ludzi z pasją i ambicjami tworzenia rzeczy najlepszych - w tym wypadku technologii przyjaznej człowiekowi i środowisku.

Polska siedziba firmy od lat mieści się w Gdańsku. Od 1994 roku z powodzeniem dostarczamy do polskich odbiorców Płytowy Fundament Grzewczy Legalett. W ciągu tych 17 lat swojej działalności firma dostarczyła ponad 250 000 metrów kwadratowych grzewczej płyty fundamentowej Legalett do odbiorców w całej Polsce.

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami gotowymi do realizacji zamówień złożonych przez naszych klientów. Korzystamy z doświadczeń szwedzkich inżynierów, którzy wciąż prowadzą badania i rozwijają koncepcję konstrukcji  fundamentu i stropu zwłaszcza w takich dziedzinach jak: zabezpieczenie przed wilgocią, zużycie energii, magazynowanie ciepła, optymalne wykorzystanie materiałów.

Technologia Legalett-u jest ciągle udoskonalana i ulepszana, taka jest bowiem polityka firmy Legalett - razem z technologami ze Szwecji, Norwegii, Finlandii, a nawet Japonii i Kanady pracujemy nad tym aby Legalett spełniał oczekiwania naszych klientów i aby był coraz lepszy. Sprawia nam to przyjemność i radość, oraz daje dużą satysfakcję bo wiemy, że oddajemy w Wasze ręce świetny produkt odpowiadający potrzebom naszych czasów.

Wprowadzamy również nowe produkty związane z naszą branżą: płytę fundamentową bez ogrzewania typu SLAB chętnie stosowaną zwłaszcza w obiektach magazynowych, unikalną szwedzką pompę ciepła ZIRIUS M2 firmy MEGATHERM I OSBY AB, wodne ogrzewanie podłogowe V20 we współpracy z firmą Danfoss, zdalnie sterowane termostaty, wreszcie coraz lepsze, wydajniejsze agregaty, termostaty oraz inne detale występujące w naszym systemie.

Na terenie Polski nasze produkty dostarczamy własnym transportem jako kompletny pakiet materiałów niezbędnych do wykonania fundamentu czy ogrzewania wraz z pełną dokumentacją techniczną, konsultacjami i doradztwem. Wykonawstwo, doradztwo i konsultacje oferujemy na terenie całego kraju poprzez sieć naszych współpracowników i konsultantów.

źródło: Legalett

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny