Aktualności

Konkurs - projektuj efektywniej z FIXPERIENCE

20.05.2014

Oprogramowanie fischer - FIXPERIENCE - wyznacza nowe standardy, udostępniając  bardzo przydatne i łatwe w obsłudze narzędzia do wymiarowania zamocowań w prawie wszystkich podłożach budowlanych. Program jest  skierowany do projektantów-konstruktorów oraz wykonawców, którzy chcieliby uzyskać obliczenia zapewniające bezpieczne, niezawodne i równocześnie ekonomiczne zamocowania.

Program oferuje użytkownikowi możliwości szybkiego i łatwego tworzenia bezpiecznych i ekonomicznych rozwiązań  dla różnych typów połączeń  w technice zamocowań. Jest wsparciem w codziennej pracy dla projektantów i konstruktorów.

W odróżnieniu od poprzedniego, docenianego programu COMPUFIX, nowe opro- gramowanie  obejmuje  pakiet  narzędzi do różnych zastosowań i jest zorganizowane  w formie odrębnych  modułów. Oznacza to, że w jednym programie projektant otrzymuje  cztery programy użytkowe.

Zestaw modułów składa się programu inżynierskiego i kilku specjalnych paneli przeznaczonych do szczególnego stosowania. Można je używać zarówno  przy  dużych  projektach, jak i w odrębnych  przypadkach,  w sposób niezawodny i optymalny pod względem kosztów.

Więcej szczegółów na stronie internetowej tutaj.

źródło: fischer Polska

Konkurs - projektuj efektywniej z FIXPERIENCE

Firma powiązana:

fischer Polska

Telefon 12 290 08 80
www.fischerpolska.pl
info@fischerpolska.pl

fischer Polska
Zobacz produkty: