Aktualności

Sztuka ogrzewania łazienki według PURMO

20.05.2014

Ogrzewanie łazienki to prawdziwa sztuka, ponieważ wymagania użytkowników przy wyborze grzejników łazienkowych są wyjątkowo wysokie. Grzejnik łazienkowy musi być: wydajny, aby w łazience nie było zbyt chłodno, funkcjonalny - aby można było wygodnie suszyć na nim ręczniki, dekoracyjny - bo jest jednym z najbardziej widocznych elementów w łazience i w końcu trwały - aby bez uszczerbku na jakości znosił trudne warunki użytkowania oraz wysoką wilgotność powietrza.

Marka Purmo od ponad 60 lat wyznacza trendy, a ogrzewanie łazienki podnosi do rangi sztuki. Bogata oferta grzejników łazienkowych i najwyższa jakość, potwierdzona 10-letnią gwarancją, to znaki firmowe marki Purmo. Oto inspirujący przegląd wybranych grzejników łazienkowych według sztuki ogrzewania Purmo.

Doceń prawdziwą sztukę, Leros - nowoczesny design

Doceń prawdziwą sztukę, Leros - nowoczesny designGrzejnik Leros zwraca uwagę nowoczesną linią tradycyjnego produktu. Odważny design inspiruje prostą formą, podkreślając wyjątkowość najnowszego modelu grzejnika łazienkowego w kolekcji Purmo. Duży przekrój kolektorów (28 mm) nadaje solidnego wyglądu, a większe przestrzenie między nimi umożliwiają komfortowe suszenie ręczników. Leros to idealne uzupełnienie wnętrza, w którym główną rolę odgrywa najwyższa jakość materiałów i oszczędny design.

Ciesz się spokojem, Flores C CH - klasyczna forma

Ciesz się spokojem, Flores C CH - klasyczna formaSubtelna krzywizna kolektorów poziomych czyni model Flores C CH niezwykle praktycznym w codziennym użytkowaniu. Uniwersalizmu dodaje warstwa chromu nawiązująca do kolorystyki armatury w łazience. To grzejnik dla osób ceniących spokój i harmonię. Chromowe wykończenie powoduje, że Flores idealnie wtapia się w tło, nie pozostając jednak niezauważonym.

Zatrzymaj chwilę, imia - smukła linia

Zatrzymaj chwilę, imia - smukła liniaW odróżnieniu od klasycznych grzejników łazienkowych Purmo Imia ma kolektory poprowadzone pionowo, co daje jej smukły, atrakcyjny wygląd. Delikatna krzywizna kolektorów nadaje projektowi dynamiki, lecz całość pozostawia wrażenie subtelności i klasy. Imia to doskonała propozycja dla użytkowników ceniących indywidualizm i nieszablonowe rozwiązania. Aby zwiększyć funkcjonalność, grzejnik Imia można wyposażyć w eleganckie wieszaki na ręczniki.

Czerp radość z życia, Kea - rytmiczna symetria

Czerp radość z życia, Kea - rytmiczna symetriaPoziome kolektory modelu Kea rozpościerają się na obie strony tworząc rytmiczne sekwencje. Konstrukcja kolektorów pozwala na wykorzystanie grzejnika w charakterze suszarki. Kea to idealna propozycja dla osób dynamicznych i cieszących się życiem. To atrakcyjny design, który nawet w dużym wymiarze nie przytłacza, ale ubarwia wnętrze łazienki.

Zmień perspektywę, Apolima - równowaga i elegancja

Zmień perspektywę, Apolima - równowaga i elegancjaDwa centralne kolektory pionowe stanowią podstawę designu tego przyciągającego wzrok grzejnika łazienkowego. Oryginalny kształt łukowo wygiętych, płaskich kolektorów poziomych wprowadza do wnętrza wrażenie ładu i elegancji. Apolima stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnej łazienki dla ceniących równowagę użytkowników.

Poczuj dobrą energię, Anafi - współczesna rzeźba

Poczuj dobrą energię, Anafi - współczesna rzeźbaOdważne wzornictwo, przenikające się poziome i pionowe linie oraz przestrzenna forma sprawiają, że Anafi można porównać do nowoczesnej rzeźby. Cieszy oko tak jak widok radosnego, pełnego energii dziecka. Na ścianie Anafi prezentuje się niezwykle oryginalnie, pozostając przy tym funkcjonalnym wyposażeniem łazienki. Wygięte w łuki kolektory tworzą wygodną suszarkę na ręczniki. Anafi to model do większej łazienki, ponieważ jego przestrzenna forma wymaga dosyć dużo wolnego miejsca.

źródło: Purmo