Aktualności

Arbet z kulturą

20.05.2014

Oto zupełnie nowa odsłona działań znanej w branży budowlanej Fabryki Styropianu Arbet i jej kulturalnego przedsięwzięcia "Arbet z kulturą".

Arbet z kulturąNasza misja to być blisko - klientów, kontrahentów, współpracowników,sympatyków. Nie wyobrażamy sobie działalności nowoczesnego przedsiębiorstwa bez wsłuchiwania się w potrzeby zarówno rynku, jak i społeczności, w których przyszło nam działać.

Fabryka Styropianu ARBET poprzez "Arbet z kulturą" tworzy projekt wspomagający nagłaśnianie i rozwój niszowych aktywności kulturalnych różnego typu.

Grzegorz Funke, jeden z pięciu współwłaścicieli Arbetu, całe życie realizuje swoją wielką pasję fotograficzną.

Już 22 maja 2014 otwarcie wystawy, którą nieoficjalnie nazywamy podsumowaniem dorobku życia pana Grzegorza.

A tydzień później, 27 maja o godzinie 17.00 zapraszamy na promocję książki  pod takim samym tytułem - miejsce: Koszalińska Biblioteka Publiczna przy Placu Polonii 1.

Edward Grzegorz Funke - członek rzeczywisty Związku Polskich ArtystówFotografików i Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców. Mieszkaniec Koszalina od 1951 roku. Absolwent
Politechniki Gdańskiej. Doktor nauk technicznych. Związany z FS Arbet od 1991 roku czyli dnia utworzenia firmy jako jej współzałożyciel.

Łączy biznes z działalnością na rzecz kultury: pełni funkcję przewodniczącego Rady Kultury przy Prezydencie Miasta Koszalina. Reaktywowany po długiej przerwie profil FB "Arbetu z kulturą" nie ma
jeszcze stałego adresu, ale już jest platformą, która umożliwi przedstawianie kolejnych projektów kulturalnych.

źródło: Arbet

Firma powiązana:

Arbet

Telefon 94 342 20 76 (79)
www.arbet.pl
sekretariat@arbet.pl

Arbet