Aktualności

Dzień otwarty domu wzorcowego Danwood 31 maja 2014 r.

20.05.2014

Firma Danwood umożliwi zwiedzenie zakładu produkcji domów drewnianych prefabrykowanych oraz przybliży zwiedzającym technologię produkcji. Dom wzorcowy oraz zakład Danwood w Bielsku Podlaskim  będą otwarte 31 maja (sobota) w godzinach 10.00-18.00. 

Dzień otwarty domu wzorcowego Danwood 31 maja 2014 r.Eksperci Danwood podzielą się swoją wiedzą oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania gości.

Niepowtarzalna okazja zwiedzania nowoczesnego zakładu produkcji domów drewnianych prefabrykowanych, umożliwi poznanie technologii, obejrzenie nowoczesnych maszyn produkujących gotowe elementy oraz materiałów do produkcji, zaś efekt prac doświadczonych ekip  montażowych i wykończeniowych będzie można zobaczyć podczas spaceru po przestronnych wnętrzach domu wzorcowego mieszczącego się na terenie firmy.

Do godziny 14.00 fabryka będzie pracowała na pełnych obrotach czyli będzie można zobaczyć fabrykę w ruchu, ale również w dużym hałasie, po 14.00 możliwe będzie zwiedzanie w ciszy, przy zatrzymanych maszynach.

Majster produkcji oprowadzi zainteresowanych i odpowie na wszystkie pytania. Firma zadba również o rodziny z dziećmi, organizując kącik dla maluszków, podczas gdy rodzice będą mogli swobodnie zwiedzić zakład i dom pokazowy. Danwood przygotuje symboliczny poczęstunek  oraz promocję w formie bonu na dodatkowe wyposażenie.

DANWOOD Sp. z o.o. – to założona w 1972 roku polska firma budowlana, znana w całej Europie. Firma oferuje gotowe domy drewniane prefabrykowane jedno- i wielorodzinne, które można nabyć w systemie „pod klucz” lub na różnych etapach wykończenia. Firma wybudowała już ponad 4500 domów.

Do wielu zalet domów Firmy Danwood można dodać energooszczędność, przejrzystość ceny, ustalonej już na etapie planowania oraz ich krótki czas realizacji. Po około 8–12 tygodniach od rozpoczęcia budowy, rodzina może  wprowadzić się do własnego domu wykończonego „pod klucz”. Firma zapewnia 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu oraz sprawdzoną od lat technologię budowy domów gotowych.

źródło: Danwood

Dzień otwarty domu wzorcowego Danwood 31 maja 2014 r.

Firma powiązana:

Danwood

Telefon 85 730 00 33
www.danwood.pl, www.facebook.com/danwoodpolska
info@danwood.pl

Danwood
Zobacz produkty: