Aktualności

Powitanie wiosny z Kronopolem

09.04.2014

Razem z mieszkańcami Żar Kronopol aktywnie powitał wiosnę. Pierwsze ciepłe dni to doskonała okazja do rozpoczęcia sezonu przez biegaczy i fanów Nordic Walking. Tym razem Kronopol postanowił zaprosić mieszkańców Żar do uczestnictwa w sportowej rywalizacji. W imprezie "Powitaj wiosnę z Kronopolem" mogli wziąć udział zarówno biegacze, jak i miłośnicy Nordic Walking.

Dla spragnionych sportowej rywalizacji przygotowali 5 km trasę z elektronicznym pomiarem czasu. Program zawodów został dostosowany do różnych grup sportowców - zawodowców i półzawodowców, a także osób, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę ze sportem lub uprawiają go amatorsko.

Mimo kapryśnej aury, frekwencja podczas imprezy przerosła oczekiwania organizatorów. Łącznie w biegu uczestniczyło 201 osób, w tym 67 osób w marszu Nordic Walkig (42 kobiety i 25 mężczyzn) oraz 134 osoby w biegu (46 kobiet i 88 mężczyzn).

Sukcesy w zawodach odnieśli również pracownicy Kronopolu. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Paweł Oszmiańczuk, Agata Narejko, Danuta Piegza oraz Sebastian Kęsek. Na zwycięzców i wyróżnionych czekały atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe wyniki rywalizacji dostępne są na stronie http://www.czasomierzyk.pl/wyniki.

Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie i gratulujemy sportowego zacięcia!

Kronopol dziękuje także współorganizatorom - pracownikom Kronopol zaangażowanym w organizację imprezy, Pani Annie Nowakowskiej - Sokołowskiej za energetyczną rozgrzewkę w rytmie Zumby, miłośnikom Nordic Walkig z żarskiego klubu "Zielony Las”, załodze karetki pogotowia ze 105 Szpitala Wojskowego w Żarach, która ubezpieczała naszą imprezę oraz Pani Beacie Zaczkowskiej - Rudziewicz, za przeprowadzenie badań EKG i pojemności płuc wszystkim uczestnikom imprezy.

źródło: Kronopol