Aktualności

Roto Partnerem V Kongresu Stolarki Polskiej

15.05.2014

22-23 maja 2014 r. odbędzie się V już spotkanie czołowych przedstawicieli branży stolarki budowlanej, świata polityki, nauki i biznesu - Kongres Stolarki Polskiej.

Tematami przewodnimi V edycji będą rynki zagraniczne (m.in. umiędzynarodowienie przedsiębiorstw), marketing oraz liczne zagadnienia z zakresu prowadzenia nowoczesnego biznesu. Na Kongresie poruszane będą również tematy montażu stolarki otworowej oraz współpracy branży z architektami.

Roto Partnerem V Kongresu Stolarki Polskiej

Firma Roto za główny cel stawia sobie zwiększenie wartości użytkowej okien i drzwi. Dlatego już od blisko 80 lat opracowuje rozwiązania, inteligentnie łączące bezpieczeństwo, zarządzanie energią i komfort w domu. W branży okuć, na całym świecie nazwa firmy kojarzy się z innowacyjnymi oraz niezawodnymi rozwiązaniami systemowymi, które rozwija zespół znakomitych konstruktorów i inżynierów.

W Polsce Roto jest obecne od 1991 roku. Firmę reprezentują 3 spółki, które zajmują się dystrybucją okuć do okien i drzwi, dystrybucją okien dachowych i akcesoriów oraz produkcją okien dachowych.

źródło: Roto

Firma powiązana:

Roto Frank Okucia Budowlane

Telefon 81 855 05 22-25, 801 011 470 (Infolinia)
www.roto.pl
info.pl@roto-frank.com

Roto Frank Okucia Budowlane