Aktualności

Nowe studio Atlas Kuchnie w Szczecinie

20.08.2010

Firma Atlas Kuchnie – należąca do Grupy Black Red White – rozpoczęła w dniu 18 sierpnia 2010 roku sprzedaż mebli kuchennych w nowym studio w Szczecinie. Sklep, zlokalizowany przy ul. Wojska Polskiego 37, oferuje wyposażenie kuchni na indywidualne zamówienie klienta...

Na powierzchni 95 m² szczecińskiego studia Atlas wyeksponowano układy kuchenne, w których wykorzystano fronty w egzotycznej okleinie naturalnej, lakierowane na wysoki połysk oraz drewniane, w ciekawej kolorystyce. Prezentowane w wyjątkowych aranżacjach meble wyposażone są w nowatorskie systemy bezuchwytowe oraz mechanizmy elektrycznego otwierania szuflad i frontów szafek wiszących.

Kuchnia jest jednym z najważniejszych miejsc w naszych domach i mieszkaniach. Warto zatem dostosować ją do potrzeb użytkowników, uwzględniając zarówno jej walory funkcjonalne, jak i estetyczne. Bogata oferta naszych studiów gwarantuje możliwość wypracowania indywidualnego stylu oraz swobodę aranżacji. Zapraszamy do naszego nowego sklepu w Szczecinie!” – powiedział Tomasz Głódź, dyrektor ds. handlowych Atlas Meble Kuchenne.

Klienci odwiedzający szczecińskie studio będą mogli skorzystać z fachowych porad doradców firmy Atlas, którzy bezpłatnie udzielają informacji na temat mebli kuchennych oraz nowoczesnych rozwiązań pozwalających stworzyć funkcjonalną i ergonomiczną kuchnię.

źródło: Grupa Black Red White

Więcej

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon bezpłatna infolinia: 800 168 083
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas