Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Elementy z betonu komórkowego

Pokazy murowania z bloków Silka Tempo na targach w Ostródzie w dniach 17-18 maja 2014 r.

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2014-05-14

Podczas Targów Warmia - Mazury EXPO w dniach 17-18 maja 2014 r. eksperci Silka Ytong doradzą, jak budować szybko i energooszczędnie przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów inwestycji. Elementem wyróżniającym będą wyjątkowe pokazy wznoszenia ścian z bloków Silka Tempo przy użyciu mini-żurawia. Firma zaprasza na stoisko nr B35-36.

pokazy wznoszenia ścian z bloków Silka Tempo przy użyciu mini-żurawiaPodczas praktycznych pokazów murowania oraz indywidualnych rozmów z doradcami Silka Ytong profesjonaliści z branży będą mieli okazję przekonać się, w jaki sposób nowoczesne materiały budowlane mogą przynieść wymierne korzyści ekonomiczne m.in. poprzez skrócenie czasu budowy.

Wykonawcy, deweloperzy czy architekci poznają nowatorskie technologie wznoszenia ścian - Silka Tempo oraz Ytong Panel, które pozwalają na bardziej efektywne prowadzenie inwestycji oraz zapewniają wyższą jakość i bezpieczeństwo pracy na budowie.

Ytong Panel i Silka Tempo to materiały, które powstały przede wszystkim z myślą o budownictwie wielorodzinnym. Zastosowanie bloków Silka Tempo, dzięki dużym rozmiarom i wykorzystaniu mini żurawia (przenosi i osadza elementy na murze) ponad czterokrotnie skraca czas murowania ścian w porównaniu do bloków drobnowymiarowych.

Szczególnym punktem programu targów będą pokazy wznoszenia ścian w technologii Silka Tempo z wykorzystaniem mini-żurawia.

Zapraszamy w sobotę, 17 maja 2014 r. o godz. 12.00 i 15.00 oraz w niedzielę, 18 maja 2014 r. o godz. 12.00. Pokazy odbędą się na stoisku nr B35-36.

Doradcy Silka Ytong będą również służyć radą inwestorom indywidualnym. Odwiedzający targi będą mogli uzyskać informacje na temat przygotowania się do budowy i racjonalnego zaplanowania całej inwestycji. Doradcy podpowiedzą, które materiały wybrać, aby budować energooszczędnie (ze szczególnym uwzględnieniem nowych norm dotyczących współczynnika U) i zmniejszyć późniejsze koszty utrzymania domu.

Osoby planujące budowę będą mogły z bliska przyjrzeć się ciepłym i naturalnym materiałom budowlanym m.in. Ytong Energo+ o grubości 48 cm. Zastosowanie tych bloczków pozwala już przy ścianie jednowarstwowej osiągnąć współczynnik U=0,17 W/(m2K), a wiec spełnić zaostrzone normy, które będą obowiązywać również w 2021 roku.

Zapraszamy do indywidualnych konsultacji z doradcami Silka Ytong.

Firma zachęca, do wcześniejszego umówienia spotkania w dogodnym dla siebie terminie poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej tutaj.

Targi Warmia-Mazury EXPO w Ostródzie odbędą się w dniach 17-18 maja 2014 r., ARENA Ostróda, ul. Grunwaldzka 55.

Silka Tempo w praktyce

Wielkowymiarowe, wapienno-piaskowe bloki Silka Tempo zostały wykorzystane do budowy wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego Colore we Wrocławiu.

Zachęcamy do obejrzenia filmu dotyczącego inwestycji:

oraz uzyskania więcej informacji na stronie firmy tutaj.

źródło i zdjęcia: XELLA Polska

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny