Aktualności

Grupa Paradyż na jubileuszowych targach MosBuild 2014

14.05.2014

W dniach 15-18 kwietnia 2014 r. Grupa Paradyż po raz kolejny zaprezentowała swoją szeroką ofertę produktową na 20. targach MosBuild w Moskwie. To największa i najważniejsza impreza targowa branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Efektownie i modnie

Oferta firmy ParadyżTargi MosBuild po dwóch dekadach mają silną pozycję na rynku wystawienniczym.

To tutaj najważniejsze firmy z branży budowlanej, w tym producenci płytek ceramicznych, prezentują swoje najnowsze produkty i usługi oraz pozyskują nowych kontrahentów.

Stoisko Grupy Paradyż, o powierzchni 72 m², zaprojektowane zostało jak zwykle z rozmachem i w eleganckim stylu.

W aranżacji dominowały kolory bieli, złota i czerwieni oraz efektowne detale, m.in. kryształowe żyrandole.

W szykownych ramach i szafach pokazowych firma przedstawiła ponad 30 kompletnych kolekcji, w tym wiele nowości. Wśród nich znalazły się  propozycje w formacie 20 x 60 cm - Niki / Nikita, Biorsa / Purio oraz 30 x 60 cm - Inspirations / Inspirio, Coraline / Coral, Reflection / Reflex oraz Bellicita / Purio. W kolekcjach zastosowano m.in. popularne na rynku wschodnim dekoracje z motywami kwiatowymi. 

Co więcej, w Moskwie zostały zaprezentowane propozycje z marki premium - My Way Paradyż Group, m.in. płytki inspirowane kamieniem - kolekcje Daino Reale by My Way, Eramosa by My Way - oraz Cement by My Way.

Ponadto swoją premierę na targach miały płytki Wood by My Way, odzwierciedlające grafikę i strukturę naturalnego drewna, o wymiarach 14,8 x 119,8 cm oraz 19,8 x 119,8 cm. 

Cyfrowe obrazy na szkle

Stoisko Grupy Paradyż na jubileuszowych targach MosBuild 2014Ściany stoiska Grupy Paradyż zdobiły m.in. efektowne obrazy o intensywnie nasyconych kolorach, z nadrukami wykonanymi w technice cyfrowej.

Podobne, dowolne elementy wykonane ze szkła może zaprojektować i zamówić każdy Klient, który złoży indywidualne zamówienie w Grupie Paradyż.

Firma zaprezentowała ponadto, dostępne już w sprzedaży, uniwersalne dekoracje szklane do kuchni i łazienki, m.in. w formatach 20 x 20 cm z motywami kwiatowymi i 25 x 75 cm - Murano by My Way.

źródło i zdjęcia: Grupa Paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż