Aktualności

Filtr prysznicowy UST-M usuwa z wody chlor i wpływa na poprawę stanu włosów oraz skóry

13.05.2014

Woda, której używamy do kąpieli, często zawiera chlor i substancje chloropochodne. Mają one negatywny wpływ na naszą skórę i włosy. Rozwiązaniem tego problemu może być prosty, niedrogi filtr prysznicowy, znajdujący się w ofercie firmy UST-M.

Filtr prysznicowy firmy UST-MZawarty w wodzie chlor osłabia cebulki włosów, co może się przyczynić do ich wypadania. To także wróg włosów farbowanych - sprawia, że tracą kolor i blask. Mycie twarzy w mocno chlorowanej wodzie jest również niewskazane dla osób o cerze naczynkowej - pierwiastek ten sprawia, że naczynka się rozszerzają. Wreszcie - podobnie jak twarda woda - wysusza on włosy i skórę.

Woda idealna do mycia

Filtr prysznicowy firmy UST-M jest niezwykle prosty w montażu - instaluje się go na baterii albo na słuchawce prysznica. W jego wnętrzu znajduje się aktywne złoże - węgiel aktywowany - które usuwa z wody chlor, substancje chloropochodne oraz inne składniki wpływające niekorzystnie na skórę i włosy oraz powodujące uczulenia. Neutralna, biała obudowa filtra sprawia, że swoim wyglądem nie ingeruje on w wystrój łazienki.

źródło i zdjęcia: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.