Aktualności

Złoty Medal MUREXPO 2014 dla ekologicznego natrysku Doppio VerdeLine firmy FERRO

13.05.2014

Podczas tegorocznych Ogólnopolskich Targów Budowlanych MUREXPO 2014 w Konkursie o Złoty Medal MUREXPO 2014, główną nagrodę - Złoty Medal MUREXPO 2014 - przyznano firmie FERRO za natrysk prysznicowy Doppio VerdeLine!

Złoty Medal MUREXPO 2014 dla ekologicznego natrysku Doppio VerdeLine firmy FERRONatrysk Doppio VerdeLine, dzięki swej unikatowej konstrukcji, gwarantuje 50% oszczędność zużycia wody - przez rączkę prysznicową przepływa jedynie 6,2 l wody na minutę, podczas gdy tradycyjny prysznic zużywa jej 12l lub więcej. Dzieje się tak z powodu silnego dotlenienia wody.

Przez otwór w rączce zasysane jest powietrze, które mieszając się z wodą ogranicza jej zużycie jednocześnie zwiększając objętość strumienia, tym samym utrzymując wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo, trzyfunkcyjna rączka natrysku posiada funkcję ECO, która ogranicza wypływ wody do 1,5 l na minutę. Z rączki natrysku, w łatwy sposób, dzięki systemowi easy clean, można usunąć osad wapienny - wystarczy przetrzeć wewnętrzną stronę rączki palcem.

Doppio VerdeLine zaopatrzono również w praktyczną mydelniczkę. Dla osób wymieniających natrysk na nowy, użyteczną funkcją będzie regulowany rozstaw mocowań do ściany. Dzięki niemu, możemy wykorzystać istniejące w ścianie otwory, bez konieczności wiercenia nowych w płytkach ceramicznych.

Ten atrakcyjny natrysk o klasycznym wzornictwie, delikatnie zaokrąglonej formie i nowoczesnych, praktycznych rozwiązaniach jest świetną propozycją zarówno dla małych jak większych łazienek.

Przedmiotem Konkursu o Złoty Medal MUREXPO 2014 była ocena wyrobów i technologii prezentowanych w ramach Targów. Jury w uzasadnieniu swojej decyzji doceniło walory ekologiczne natrysku Doppio VerdeLine - produktu oszczędzającego zużycie wody, fakt, iż został on bardzo dobrze przebadany i opisany, a także rozwiązania funkcjonalno-estetyczne.

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2014 oraz Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE 2014 odbyły się w dniach 25-27 kwietnia 2014 roku na warszawskim Torwarze. Jest to największa wystawiennicza impreza budowlana Mazowsza. Na targach zaprezentowało się około 150 wystawców. Imprezę odwiedziło 3891 zwiedzających.

źródło i zdjęcie: Ferro

 

Firma powiązana:

Ferro S.A.

Telefon 12 256 21 00
www.ferro.pl
info@ferro.pl

Ferro S.A.