Aktualności

Nowa strona internetowa Uponor

07.05.2014

Z przyjemnością informujemy, że już dziś uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową pod dotychczasowym adresem www.uponor.pl. Przejrzysty layout i czytelny układ informacji, sprawiają, że jest ona bardzo łatwa w nawigacji.

W odpowiednich sekcjach zebraliśmy dla Państwa rozwiązania dla poszczególnych typów budynków oraz dla rolnictwa. Można szybko do nich przejść, klikając na nowe ikonki zgrupowane w menu głównym.

Na nowej stronie Uponor znajdziecie Państwo filmy informacyjne, a także instruktażowe, przedstawiające poprawny sposób montażu produktów naszej firmy.

W zakładce Gdzie kupić odnajdą Państwo natomiast mapę z dystrybutorami rozwiązań firmy Uponor, która ułatwi wyszukanie punktów sprzedaży znajdujących się w Państwa lokalizacji.

Na stronie głównej zamieściliśmy także informacje o naszych kluczowych wartościach do których należą: Zrównoważony rozwój, Efektywność, Komfort, Zdrowie i Bezpieczeństwo. Szczególnie dużo miejsca poświęciliśmy tematyce zrównoważonego rozwoju, ponieważ chcemy być rozpoznawani jako lider w dziedzinie zrównoważonego rozwoju w naszym obszarze działalności.

Dostęp do ważnych informacji takich jak: Katalog, Gdzie kupić, Do pobrania, Referencje i Aktualności znajduje się w górnym pasku nawigacyjnym. Natomiast pełne menu zostało umieszczone na szarym pasku na dole strony.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią Państwu wyszukiwanie potrzebnych informacji i pozwolą na jeszcze lepsze zapoznanie się z produktami marki Uponor.

Życzymy miłego przeglądania!
Zespół Uponor

źródło i zdjęcia: Uponor

Firma powiązana:

Uponor

Telefon 22 266 82 00, 801 000 425
www.uponor.pl/instalacje
recepcja@uponor.com

Uponor