Aktualności

Widar producent wycieraczek do obuwia, krat pomostowych

06.05.2014

Widar to przedsiębiorstwo działające na terenie Rembertowa. Firma ma wieloletnią tradycję. Powstała w 1957 r. z pomysłu Stanisława Jankowskiego, ojca obecnego właściciela Dariusza Jankowskiego.

Podstawową działalnością firmy jest produkcja wycieraczek do obuwia, krat pomostowych oraz usługi z zakresu wykonywania konstrukcji stalowych. Widar buduje ogrodzenia w oparciu o systemy ogrodzeniowe.

Ponadto jest przedstawicielem handlowym kilku znanych firm w kraju.

W swojej ofercie posiada jedynie towary najwyższej jakości. Nieustannie od 1957 r. dostarcza pewne, bezpieczne, o wysokiej trwałości produkty i w ten sposób zaspokaja oczekiwania klientów.

Firma Widar prace realizuje nie tylko na terenie całego kraju, ale także za granicą. Ciekawostką jest, że firma Widar wykonała konstrukcję stalową na Spitsbergenie.

Do swoich sukcesów zawodowych właściciel Dariusz Jankowski zalicza systematyczny rozwój firmy oraz wysoką pozycję na rynku.

Jako właściciel lokalnej firmy rodzinnej przekonałem się, jak dużo mogę zrobić dla lokalnej społeczności. Zachęcam serdecznie do wspierania lokalnych domów dziecka. Miałem także przyjemność przyczynić się do powstania przychodni zdrowia w Wygodzie - mówi Dariusz Jankowski.

Dariusz Jankowski prywatnie uwielbia turystykę motocyklową oraz samochodową (stare samochody); kataloguje dwory i pałace w Polsce. Największą jego pasją jest muzyka country.

Dariusz Jankowski właściciel firmy Widar zaprasza do współpracy.

źródło i zdjęcia: Widar

Firma powiązana:

Widar

Telefon 22 610 70 13, 22 651 04 78, 604 424 034, 608 686 800
www.widar.waw.pl
widar@poczta.onet.pl

Widar