Aktualności

Laur Klienta 2014 dla Nexterio.pl

06.05.2014

Nexterio.pl jako jedyny internetowy sklep remontowo-budowlanych, zdobył Laur Klienta w kategorii Odkrycie Roku 2014. Laur Klienta to ogólnopolski plebiscyt, który każdego roku wyłania najpopularniejsze polskie marki.

Jest to projekt, który angażuje respondentów z całego kraju, po to, aby wyznaczyć firmę, która wyróżnia się w swojej kategorii. Proces wyboru dokonywany jest poprzez zbieranie opinii Konsumentów w wieloetapowym badaniu. Dzięki przeprowadzonym rozmowom wybierane są marki, które z perspektywy Klientów są najbardziej innowacyjne i godne polecenia. Tytuł Laur Klienta przyznawany jest przez Komisje Weryfikacyjną, która ocenia także pozycję firmy na tle konkurencji oraz dynamikę rozwoju.

W tym roku zaszczytny tytuł Laur Klienta 2014 został przyznany Nexterio.pl. Nagroda została przyznana za zmianę wizerunkową marki. Proces przygotowania i wdrożenia nowego projektu sklepu oraz zmiany jakie zaszły na stronie zostały docenione przez Klientów.  E-sklep zdobył największe uznanie w plebiscycie na markę remontowo-budowlaną. Konsumenci wyróżnili Nexterio.pl Laurem Klienta 2014 w kategorii Odkrycie Roku.

- Cieszymy się, że sklep Nexterio.pl został wyróżniony w zestawieniu na najpopularniejsze firmy w Polsce. To dla nas ważna nagroda, gdyż przyznają ją sami Konsumenci. To sygnał, że zmiany, które nastąpiły, spodobały się Klientom i że są gotowi odkrywać sklep na nowo. Tak zaszczytny tytuł motywuje nas do jeszcze większej pracy. - przyznaje Robert Kleśny, prezes zarządu Megastore.pl S.A.

źródło i zdjecia: Nexterio.pl

Firma powiązana:

Nexterio.pl

Telefon 41 312 39 39, 801 080 304
www.nexterio.pl
sklep@nexterio.pl

Nexterio.pl