Aktualności

Ambasador Indii z wizytą w zakładzie produkcyjnym Grupy Paradyż

06.05.2014

W poniedziałek, 28 kwietnia 2014 r., w Tomaszowie Mazowieckim z wizytą w Grupie Paradyż gościli: Ambasador Indii w Polsce i na Litwie - Monika Kapil Mohta oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki i Pełnomocnik Rządu ds. deregulacji gospodarczych - Jerzy Pietrewicz.

Ambasador Indii z wizytą w zakładzie produkcyjnym Grupy ParadyżW organizację spotkania zaangażował się Departament Promocji i Współpracy Dwustronnej Ministerstwa Gospodarki, który wspiera działalność polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych.

Podczas wizyty w Grupie Paradyż, Pani Ambasador i Wiceminister podjęli rozmowy z Zarządem firmy na temat potrzeby inicjowania działań na rzecz przyszłej, obustronnej współpracy.

Pomimo tego, że Indie są jednym z najszybciej rozwijających się gospodarczo krajów na świecie, ich udział w polskiej wymianie handlowej jest śladowy. W tym roku przypada 60. rocznica nawiązania polsko-indyjskich stosunków dyplomatycznych.

Ambasador Indii z wizytą w zakładzie produkcyjnym Grupy ParadyżGoście zwiedzili między innymi zakład produkcyjny Grupy Paradyż w Tomaszowie Mazowieckim oraz Multimedialne Studio Projektowe 3D w salonie firmowym.

Zapoznali się także z szeroką ofertą produktową firmy, oraz najnowszymi propozycjami m.in. wielkoformatowymi, szklanymi obrazami realizowanymi z wykorzystaniem precyzyjnego druku cyfrowego.

Jej Ekscelencja doceniła kompleksową automatyzację procesów produkcyjnych Grupy Paradyż, jak również nowoczesny sposób projektowania wnętrz, który istotny jest z punktu widzenia klienta finalnego.

W spotkaniu uczestniczył również Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Rafał Zagozdon oraz Pani Lucyna Jaremczuk - Główny Specjalista w Departamencie Promocji i Współpracy Dwustronnej w Ministerstwie Gospodarki.

źródło i zdjęcia: Grupa Paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż