Aktualności

Deante wspiera majsterkujące kobiety

28.04.2014

Kobieta - puch marny, słaba płeć. Któż z nas nie słyszał tych porównań… Nowoczesne kobiety chcą zerwać z takim stereotypem i zyskać samodzielność we własnym domu. Deante wspiera je w tym dążeniu, włączając się w organizację warsztatów majsterkowania dla kobiet "We can do it!".

Warsztaty to cykl spotkań, podczas których kobiety zyskują praktyczne umiejętności z zakresu hydrauliki, elektryki i remontów, niezwykle przydatne w codziennym życiu. Nasza firma włączyła się w organizację jednego ze spotkań cyklu, zatytułowanego "I potop Ci już nie zagrozi".

W niedzielę, 27 kwietnia jego uczestniczki poznały podstawy hydrauliki i zasady działania sprzętów łazienkowych, a także nauczyły się montować baterie, miski ustępowe i umywalki. Już nie straszna im będzie wymiana uszczelki lub kolanka czy rozmowa z fachowcem. Przełamią wewnętrzny opór przed użyciem wiertarki i zyskają autorytet w męskich oczach. Podczas warsztatu panie będą korzystać z baterii marki Deante.

Warsztaty "We can do it!" są organizowane przez kobiecą firmę remontową Budles oraz Fundację Feminoteka, która działa na rzecz likwidacji dyskryminacji ze względu na płeć we wszystkich sferach życia: społecznej, publicznej i kulturalnej.

źródło: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante