Aktualności

Płytki z kolekcji Manus firmy Röben

28.04.2014

Płytki klinkierowe to  doskonała alternatywa dla tradycyjnych już rozwiązań we wnętrzach, takich jak tapety czy farby. Zdobywające coraz większą popularność, są nie tylko modne, ale i praktyczne. Można je wykorzystać na całej powierzchni ściany, jej części lub też stworzyć z nich efektowny detal w salonie, holu, kuchni, a nawet w łazience.  

Firma Röben przygotowała ciekawą ofertę dla wszystkich osób, które w najbliższym czasie pragną stworzyć klimatyczne i nietuzinkowe wnętrza w swoim domu lub mieszkaniu, czy nadać nowego charakteru elewacji budynku.

Kolekcja płytek klinkierowych MANUS

Płytki klinkierowe Röben Manus nadają się zarówno do wnętrz, jak i na elewacje budynkówPłytki z kolekcji Manus wyróżniają się charakterystycznymi cieniowaniami i zróżnicowanym  nasyceniem barw, co podkreśla unikalną strukturę lica, nawiązującą do cegieł ręcznie formowanych. Możemy wybierać aż z 12 wzorów w szerokiej palecie kolorystycznej, bez problemu dopasujemy więc konkretny model do charakteru wnętrza. Ułożone płytki doskonale imitują wymurowaną powierzchnię, są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków chemicznych.

MANUS do wnętrz

MANUS to kolekcja 12 wzorów płytek klinkierowych. Dostępne w szerokiej kolorystce - od beży i kremów, poprzez odcienie czerwieni, aż po szarości i grafit. Charakterystyczne cieniowania i zróżnicowane nasycenie barw dodatkowo podkreślają unikalną strukturę lica, nawiązującą do cegieł ręcznie formowanych. Dzięki swojej dekoracyjności i oryginalności doskonale nadają się do zastosowania we wnętrzach, pozwalając na osiągnięcie zamierzonego efektu stylistycznego.

Cena: ok. 60 zł netto za m2

źródło: Röben

Płytki z kolekcji Manus firmy Röben
Zobacz produkty: