Aktualności

Selena patronem IV Konwentu Stolarki w Oleśnicy

25.04.2014

IV Konwent Stolarki pod hasłem: "Praktyka czyni mistrza" odbył się w Oleśnicy pod Wrocławiem. Tradycyjnie już partnerem konwentu była firma Selena, która swoim patronatem objęła cały cykl Konwentów Stolarki czyli cztery kolejne spotkania przedstawicieli branży w Zegrzu, Pruszczu Gdańskim, Krakowie i w Oleśnicy.

Selena patronem IV Konwentu Stolarki w OlśnicyCzwarty i zarazem już ostatni w tym roku Konwent Stolarki zgromadził przedstawicieli branży - producentów, montażystów, handlowców i dystrybutorów. Podczas dwóch dni zaprezentowane zostały nowości produktowe, a wśród nich pierwsza energooszczędna piana Tytan Professional Energy 2020.

W części merytorycznej rozmawiano m.in. na temat prawa konsumenckiego, a zgromadzeni goście mogli zapoznać się z metodami ciepłego montażu. Specjaliści z branży starali się odpowiedzieć na pytanie, czy ciepły montaż to potrzeba czy już raczej konieczność.

Przedstawione zostały także techniki i ciepłego montażu, a doskonałym uzupełnieniem merytorycznych wystąpień ekspertów był blok praktyczny poświęcony pokazowi montażu trójwarstwowego. Także w tej części pokazów praktycznych użyto piany Tytan Professional Energy 2020, która pozwala zredukować straty ciepła w izolacji stolarki aż o 60%. Piana spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem montażystów.

Konwent Stolarki na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń dla tej branży, a w cyklu kolejnych czterech imprez wzięło udział około 800 osób z całej Polski.

źródło: Selena

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.selena.com, www.tytan.pl
kontakt@selena.com

Selena