Aktualności

Purmo na targach Instalacje 2014

24.04.2014

W dniach 8-11 kwietnia Międzynarodowe Targi Poznańskie, jak co 2 lata, gościły producentów i dystrybutorów branży instalacyjnej. Po kilku latach nieobecności marka Purmo powróciła na tegoroczne targi Instalacje z obszerną prezentacją swojej oferty produktowej. Na stoisku Purmo można było obejrzeć z bliska grzejniki i systemy ogrzewania podłogowego Purmo oraz porozmawiać z ekspertami marki.

Stoisko Purmo na targach Instalacje 2014 miało charakter otwarty, z bogatą ekspozycją szerokiej gamy produktów. Wśród nich nie mogło zabraknąć miejsca na tegoroczne nowości w ofercie marki Purmo:

  • grzejnik łazienkowy Leros, charakteryzujący się szerokim rozstawem kolektorów umożliwiający bezproblemowe wieszanie ręczników,
  • grzejnik konwektorowy Aura, dostępny w różnorakich wersjach.

Spotkania podczas targów były okazją do wymiany opinii z profesjonalistamiWyeksponowano również ubiegłoroczne premiery cieszące się dużą popularnością i uznaniem wśród naszych klientów, takie jak pionowe grzejniki dekoracyjne nowej generacji Tinos i Paros oraz klimakonwektor VIDO. Ponadto zaprezentowano szeroką gamę asortymentu do systemów ogrzewania podłogowego i płaszczyznowego Purmo, a także automatykę sterującą pracą systemu grzewczego. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się najnowsza rura wielowarstwowa Pex Penta, na którą - dzięki jej niezwykłym właściwościom - marka Purmo udziela aż 30 letniej gwarancji. Na stoisku targowym Purmo wyświetlana była również najnowsza, tegoroczna produkcja filmowa prezentująca sposób montażu ogrzewania podłogowego.

Podczas 4 dni targów nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Personel miał przez cały okres pełne ręce pracy. W tym czasie odwiedziło nas kilka tysięcy osób, wśród których najliczniejszą grupę stanowili instalatorzy. Dla nich przygotowaliśmy m.in. konkurs "Szybcy i wściekli", podczas którego zażarta rywalizacja trwała każdego dnia targów. Nikt nie odchodził bez chociaż drobnej nagrody - relacjonuje Janusz Skibniewski, z działu marketingu Rettig Heating, właściciela marki Purmo.

Spotkania podczas targów były przede wszystkim okazją do rozmów z profesjonalistami oraz wymiany informacji o innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w branży instalacyjnej, w których od wielu lat przoduje marka Purmo. Ekspozycja grzejników Purmo była również chętnie odwiedzana przez klientów indywidualnych, poszukujących rozwiązań najwyższej jakości do swojego domu.

źródło: PURMO

Firma powiązana:

Rettig Heating

Telefon 22 544 10 00
www.purmo.pl
purmow@purmo.pl

Rettig Heating