Aktualności

Sklep Comptoir de Famille by Coqlila

23.04.2014

Sklep Comptoir de Famille z wyposażeniem wnętrz w stylu wsi francuskiej. Tu znajdziecie produkty jednej z największych firm dekoratorskich we Francji - Comptoir de Famille.

Sklep jest jedynym sklepem francuskiej dekoratorskiej firmy Comptoir de Famille. Mieści się w Piasecznie w Centrum Handlowym Józefosław ul. Geodetów 23 (wjazd od ul. Wilanowskiej).

Można znaleźć tam przedmioty w stylu francuskiej prowincji. Oferują tkaniny, meble, naczynia, szkło, przedmioty dekoracyjne oraz zapachy dla domu. Przedmioty pełne uroku jednocześnie bardzo funkcjonalne i trwałe a przy tym w rozsądnej cenie.

Połączenie najnowszych trendów wnętrzarskich ze wspomnieniami wyniesionymi z domu, w którym spędziliśmy dzieciństwo - ta prosta idea odróżnia Comptoir de Famille od pozostałych producentów. Dzięki temu klienci zawsze uśmiechają się wchodząc do naszego sklepu - czują się jakby wrócili do czasów swego dzieciństwa.

Co można tam znaleźć: praktyczne meble do kuchni, zastawę stołową, zapachy do domu. Nazwy świec sprawiają że robimy się głodni - "pieczone jabłko", "cafe creme", "creme brulee". Palą się bardzo długo, ponieważ wyprodukowano je z bardzo dobrej jakości parafiny a knot utkano z bawełny - dwa detale pokazujące dbałość o jakość wszystkich produktów Comptoir de Famille.

A co ważne większość produktów jest wytwarzanych ręcznie. Meble produkowane między innymi w Portugalii z najwyższej jakości gatunków drewna – dębu, mango, akacji czy kasztanowca.

źródło: Comptoir de Famille by Coqlila

Firma powiązana:

Comptoir de Famille by Coqlila

Telefon 22 750 40 28
www.coqlila.pl

Comptoir de Famille by Coqlila