Aktualności

Schody i balustrady drewniane firmy TRALEX

23.04.2014

We współczesnych domach schody lokowane są w otwartej przestrzeni, są częścią salonu, holu lub przenikają pomiędzy nimi. Kształt schodów wpływa na kompozycję i estetykę wnętrza. Tradycyjne lub ekskluzywne schody gięte wykonane na zamówienie, dostosowane do rozmiarów i gustu Klienta, to pragnienie każdego właściciela domu.

Firma Tralex istnieje i zajmuje się produkcją schodów od 1990 roku. Mądra polityka, zainwestowane pieniądze oraz cierpliwość pozwoliły przetrwać i unowocześniać park maszynowy.

Jako nieliczni firma TRALEX może pochwalić się umiejętnością wyginania drewna, co umożliwia produkcję ekskluzywnych schodów giętych. Cały proces produkcyjny wspomaga sterowane cyfrowo centrum obróbcze CNC, które frezuje policzki schodowe i wycina stopnie z niebywałą dokładnością.

W ofercie firmy TRALEX są schody samonośne o różnych kształtach, spiralne, obkładanie drewnem wylewek betonowych i wspomniane wcześniej schody gięte.

Do schodów należy dobrać odpowiednią balustradę, a jest w czym wybierać. Wzory balustrad od drewnianych po kute czy ze stali kwasoodpornej. 

Firma TRALEX zaprasza do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, architektów wnętrz jak i firmy developerskie.

źródło: TRALEX

Firma powiązana:

Tralex

Telefon 56 678 12 14
www.tralex.com.pl
biuro@tralex.com.pl

Tralex