Aktualności

Firma Domański - ekskluzywne schody na zamówienie

22.04.2014

Przez lata w firmie udoskonalano technologie, optymalizując proces produkcyjny. Firma Domański dostosowała park technologiczny w taki sposób, aby możliwe było podjęcie każdej, nawet najbardziej nietypowej realizacji. Do schodów Firma Domański dodaje coraz bardziej nowatorskie elementy dekoracyjne. Rzeźbienia, kuta stal, drewniane wstążki okalające słupki lub szeroka belka lądująca gładko na podłodze - to tylko niektóre z nich, zaproponowane jako jedne z pierwszych na rynku.

Firma Domański produkuje ekskluzywne schody na zamówienie. Marka "Domański" istnieje na rynku przemysłu drzewnego od 1980 roku. W schodach łączy najnowsze technologie drewna z mistrzowska pracą, których rezultaty mogą oglądać Państwo w galerii tutaj.

Produkując schody drewniane firma dba także o środowisko naturalne, wybierając dostawców legitymujących się zaświadczeniami o zrównoważonym wykorzystaniu dóbr naturalnych (np. zrównoważone leśnictwo) oraz używając ekologicznych klejów i lakierów pozbawionych niebezpiecznych rozpuszczalników (safe solvents).

Schody są produktem kompletnym, zaczynając od projektu, a na montażu i zabudowie stropu kończąc.

Domański - producent schodów drewnianych z Częstochowy oferuje swoje usługi na terenie całej Europy.

źródło: Domański

Firma powiązana:

Domański

Telefon 34 366 55 47, 34 366 52 81, 601 412 814
www.schodydomanski.pl
biuro@domanski.com.pl

Domański