Aktualności

Nowoczesne schody z drewna firmy ALCO

22.04.2014

Schody to niezmiernie ważny element wyposażenia każdego piętrowego domu. ALCO, jako wiodący producent schodów działa od kilkunastu lat i wie, jaki rodzaj schodów zaproponować naszym klientom, aby byli nie tylko zadowoleni z ich wyglądu, ale również cieszyli się z ich funkcjonalności.

W swojej ofercie ALCO posiada nowoczesne schody z drewna (zarówno na beton jak również schody zabiegowe czy też kręte). Swoje usługi wykonuje głównie na terenie Bydgoszczy oraz Warszawy, jednak do zapoznania się ze szczegółami oferty zaprasza Klientów z całej Polski.

W ofercie ALCO znajduje się wiele rodzajów i typów schodów: ażurowe oraz pełne (z podstopniami),  jednobiegowe proste, dwubiegowe jednokierunkowe, dwubiegowe zwykłe, dwubiegowe łamane, dwubiegowe z podwójnym dolnym i górnym biegiem, trójbiegowe, proste, zabiegowe,  kręte, zabiegowe z podstopniami. Poniższe opracowanie pozwoli Państwu przynajmniej częściowo określić życzenia ewentualnego wyboru interesującego wariantu.

Do produkcji stosujemy następujące gatunki drewna: buk, jesion, dąb, brzoza, klon, sosna.
Konstrukcja nośna z litego drewna, elementy łączone za pomocą wkrętów, słup metalowy obłożony drewnem.
Mocowanie konstrukcji do podłoża i stropu za pomocą kołków rozporowych.
Stopnie: prostokątne, w kształcie wycinka koła.
Wykończenie: lakierowanie, bejcowanie.
Balustrada: tralki drewniane i metalowe, poręcze z drewna.

ALCO realizuje również zamówienia nietypowe, gwarantuje bezpłatny transport, montaż na terenie całego kraju, świadczy usługi w zakresie doradztwa technicznego, komputerowego projektowania schodów. Firma posiada stosowne certyfikaty jakościowe zgodne z PN-89/B-01022.

źródło i zdjęcie: ALCO

Nowoczesne schody z drewna firmy ALCO

Firma powiązana:

Alco

Telefon 52 387 40 10
www.alcoschody.pl
firma@alcoschody.pl

Alco
Zobacz produkty: