Aktualności

Innowacyjność od ponad 30 lat marki WITEX

22.04.2014

Nazwa wineo zawiera człon "neo" - nowy. Ale także sylabę "wi"" symbolizującą przedsiębiorczość i oznaczającą trzydzieści lat doświadczenia. Dom jest miejscem, w którym każdy pragnie czuć się dobrze przez cały czas. To nie tylko cztery idealne ściany i piękne wyposażenie: by naprawdę poczuć się jak w domu, potrzebna jest też podłoga pasująca do stylu życia i zapewniająca idealną podstawę dla codzienności. Niezawodna i pewna.

Nazywamy to "Stage of Life" – i właśnie to zapewnia wineo: idealną podłogę dla indywidualnego gustu, żywą, kreatywną, a przy tym wysoce funkcjonalną. wineo to osobisty partner do spraw najwyższej jakości podłóg, który zna życie i jego wyzwania, a przy tym jest tak sympatyczny, że każdy chętnie zaprasza go do siebie. Idealna scena życia.

W roku 1978 Ulrich Windmöller stworzył firmę Witex, dając tym samym znak do startu dla licznych innowacji. W roku 1991 firma Witex jako pierwszy producent w Niemczech wprowadziła na rynek wysokiej jakości podłogi laminowane.

W roku 2007 pod dachem Windmöller Flooring pojawiły się elastyczne wykładziny Design, które od 2009 dostępne są także w systemie click do bezklejowego montażu pod nazwą DESIGNline Connect.

Także te podłogi wprowadzili na rynek jako pierwsi i od tamtej pory zajmują w tym segmencie pozycję lidera. Prezentując nasze najnowsze "dziecko", PURLINE eco - pierwszą ekologiczną podłogą poliuretanową, powstającą głównie z surowców odnawialnych - znów wprowadziliśmy na rynek światową nowość.

I nie zaprzestaniemy w dążeniach do ciągłego ulepszania. Dziś także pracujemy nad naszymi wysokogatunkowymi produktami i wciąż je udoskonalamy. Tymczasem nasze wykładziny podłogowe stały się najczęściej wybieraną marką i cieszą się popularnością także daleko poza granicami Europy. Gwarancja na nasze produkty przyczyniła się z pewnością do naszego sukcesu.

źródło: Windmöller Polska

Firma powiązana:

Windmöller Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 374 02 60 do 61
www.wineo-polska.pl
office@wineo-polska.pl

Windmöller Polska Sp. z o.o.