Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Silikony, akryle, pianki montażowe

Firma Selena z tytułem Ambasadora Sportowej Polski

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-12-02

Selena oraz firma ALSTAL to jedyne firmy z tytułem "Ambasador Sportowej Polski", które w 2019 roku wraz z najlepszymi polskimi sportowcami wręczyła wyróżnienia i nagrody specjalne w ramach ogólnopolskiego Programu "Budujemy Sportową Polskę".

XX Gala Sportowa Polska odbyła się w warszawskim Centrum Olimpijskim. Przyznano podczas niej wyróżnienia za osiągnięcia w 2019 roku i nagrody specjalne za działania na rzecz rozwoju bazy sportowo-rekreacyjnej w ciągu ostatnich 20 lat.

Nagrodzono najaktywniejsze samorządy, liderów wśród wykonawców oraz dostawców specjalistycznych rozwiązań stosowanych w budowie i modernizacji obiektów sportowych, projektantów i wyjątkowe obiekty. Wyróżnienia przyznano także przedstawicielom samorządów województw m.in. za podejmowanie działań w kierunku wspierania dalszej rozbudowy infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w regionach.

Selena SA pełniąca zaszczytną funkcję Ambasadora Sportowej Polski po raz trzeci, tym razem pierwszy raz zyskała możliwość honorowania podmiotów tytułami "Firma na medal XX-lecia" oraz "Pasjonat Sportowej Polski", które przyznawane są za szczególny wkład w inicjatywy sportowe oraz budowę infrastruktury i obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce.

W gronie nagrodzonych firm znalazły się przedsiębiorstwa takie jak: Budchem, Budinpol, "PIK" Hurtownia Materiałów Budowlanych, firma Cyroń czy Rolbud, od lat wspierające sport oraz inwestycje sportowe na poziomie lokalnym i ogólnopolskim.

Duch sportowej rywalizacji jest wpisany w działania Seleny. Spółka organizowała plebiscyt Tytan Sportu, gdzie nagradzano największe polskie gwiazdy sportu, takie jak m.in. śp. Irena Szewińska, Jerzy Dudek czy Władysław Kozakiewicz.Wspieraliśmy również siatkarzy AZS Częstochowa, którzy w roku 2012 zdobyli europejski puchar w siatkówce - po raz pierwszy od 34 lat - powiedział Prezes Zarządu Seleny SA, Andrzej Ulfig.

Jubileuszowa Gala Sportowa Polska, której partnerem był samorząd województwa mazowieckiego, zgromadziła licznych gości, w tym sportowców, takich jak Anita Włodarczyk, Janusz Szewiński, Andrzej Supron oraz Jacek Wszoła.

źródło i zdjęcia: Selena

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny