Aktualności

Nowy numer katalogu "Domy Rodzinne"

18.04.2014

Na rynku ukazał się właśnie najnowszy numer katalogu "Domy Rodzinne", w którym Pracownia Projektowa ARCHIPELAG przygotowała moc wiosennych nowości, rozpalających marzenia o własnym domu - najlepsze projekty, najmodniejsze wnętrza, najważniejsze informacje z branży - ponad 200 stron inspirującej lektury!

W projektach tych zastosowano rozwiązania Rigips, zarówno w zakresie poddaszy, jak również ścian działowych. Klienci mają od teraz możliwość zastosowania unikalnych rozwiązań, takich jak:

System ściany o parametrach lepszych nawet o 7 dB względem standardowych, przy zachowaniu tej samej grubości!

Nowatorska płyta Rigips AKU-Line wraz z profilami akustycznymi Rigips ULTRASTIL® AKU, które zapewniają idealne wyciszenie domu.

Innowacyjny system 4 spłaszczonych krawędzi Płyty gipsowo-kartonowej Rigips 4 PRO™ , która pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni sufitu w Twoim domu, przy jednoczesnej oszczędności materiałów oraz czasu pracy.

Wykonanie wykończenia w najwyższym standardzie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. System skutecznego oczyszczania powietrza z formaldehydu, poprawiający samopoczucie podnosząc jakość powietrza oraz ograniczający ryzyko alergii i chorób. Dzięki systemowi Rigips Activ'Air natężenie formaldehydu redukowane jest nawet o 70%!

źródło: Saint-Gobain Construction Products Polska

Firma powiązana:

Saint-Gobain Construction Products Polska - Rigips

Telefon 22 457 14 57 (58), 22 457 14 55, 0 801 328 788 (Doradcy Techniczni Rigips)
www.rigips.pl
doradcytechniczni@saint-gobain.com

Saint-Gobain Construction Products Polska - Rigips