Aktualności

Konkurs KREACJE Z NATURY dla osób związanych z designem i architekturą

17.04.2014

Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie deski do przyszłorocznej odsłony kolekcji podłóg "Smaki Życia". Składa się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy przedstawią ogólny koncept deski (m.in. moodborad ilustrujący źródło inspiracji dla projektu). Spośród nadesłanych prac jury wyłoni laureatów drugiego etapu, którzy zaproszeni zostaną na warsztaty rzemieślnicze do naszej fabryki w Barlinku. Wiedza tam zdobyta posłuży im do przygotowania zadania finalnego: projektu deski wraz  z pełnym opisem dotyczącym jej wykończenia.

Partnerem merytorycznym konkursu jest magazyn "Design Alive". Projekt będzie obecny na najbardziej prestiżowych wydarzeniach i festiwalach designu w Polsce  i zagranicą, a gala finałowa odbędzie się w październiku 2014 r. podczas Łódź Design Festival.

"Kreacje z natury" to konkurs skierowany do architektów i projektantów oraz studentów i absolwentów kierunków związanych designem i architekturą.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne.

Zwycięskie projekty zostaną wdrożone do produkcji i wiosną 2015 roku trafią do sprzedaży w nowej odsłonie kolekcji "Smaki Życia".

Więcej o konkursie na stronie www.kreacjeznatury.pl.

źródło i zdjęcie: BARLINEK