Aktualności

Optima Effect - system do produkcji okien marki Effector

17.04.2014

Optima to drewniano-aluminiowy system do produkcji okien dla tych, którzy bardzo sobie cenią wyjątkową urodę i naturalność drewna we wnętrzach,  ale też dobrze rozumieją ograniczenia, jakie wynikają z zastosowania tego materiału. Wykorzystanie aluminiowych profili na zewnątrz skutecznie chroni przed zniszczeniem oraz negatywnym wpływem deszczu, gradu, śniegu czy słońca.

System - informacje ogólne

Optima Effect - system do produkcji okien marki EffectorSystem profili do produkcji okien Optima Effect, łączy urodę, ciepło  i elegancję produktów drewnianych z wytrzymałością i odpornością elementów aluminiowych. Drewniana rama okienna we wnętrzu zapewnia stabilność oraz  doskonałą izolację termiczną, a dodatkowo jest elegancka i sprawia, że wnętrze staje się bardziej przytulne.

Zewnętrzna nakładka aluminiowa stanowi bardzo odporny na warunki atmosferyczne, a zarazem niezwykle dekoracyjny element, o  powierzchni gładkiej lub drobno strukturalnej, oferowany w szerokiej palecie barw i dekorów.

Jedną z najważniejszych cech, decydujących o ostatecznym wyglądzie systemu jest kształt profili, a w szczególności krawędzi, łączącej dwie widoczne powierzchnie. Optima Effect wyróżnia się w tym zakresie prostotą i elegancją, zgodnie z najnowszymi europejskimi trendami.

Krótka charakterystyka

Optima Effect - system do produkcji okien marki EffectorOptima Effect  jest systemem umożliwiającym wykonywanie okien drewniano-aluminiowych, przy wykorzystaniu do tego celu zestawów frezów, służących do profilowania w drewnie oraz elementów ram o odpowiednich dla tych konstrukcji przekrojach.

System składa się z szerokiego i wciąż rozbudowywanego asortymentu profili. Dzięki temu jest on w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom, dotyczącym możliwości realizacji zróżnicowanych projektów architektonicznych, takich m.in. jak budynki mieszkalne i obiekty użyteczności publicznej.

System Optima charakteryzuje się  przystępną ceną oraz solidną i trwałą technologią, o wyjątkowych właściwościach użytkowych.

Zalety systemu

Okna drewniano-aluminiowe są wygodne w użytkowaniu i łatwe w pielęgnacji. Dzięki użyciu aluminium na zewnątrz są odporne na uszkodzenia i zniszczenia.

Wykorzystanie drewna w wewnętrznej części okna sprawia, że wygląda ono naturalnie, a jednocześnie z powodzeniem pełni funkcję izolacyjną. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach konstrukcja profili Optima Effect powoduje, że montaż elementów jest szybki i wygodny. Stosując go można używać dowolnych okuć, dedykowanych dla okien drewnianych w nowoczesnej i tradycyjnej architekturze.

źródło i zdjęcia: Effector

Firma powiązana:

EFFECTOR S.A.

Telefon 41 39 42 799, 41 39 43 792, 41 39 44 487
www.effector.com.pl
wloszczowa@effector.com.pl

EFFECTOR S.A.