Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy rynnowe

System orynnowania Galeco LUXOCYNK

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-10-09

Przygotowując kosztorys domu, warto zwrócić szczególną uwagę na rynny. Na taki wydatek zazwyczaj należy przygotować kilka tysięcy złotych.

LUXOCYNK - system orynnowania od Galeco

Często inwestorzy zmuszeni są rezygnować z wysokiej jakości produktu na rzecz niższej ceny. Galeco LUXOCYNK to warty uwagi systemem, dedykowany klientom dysponującym ograniczonym budżetem.

Dylematem polaków jest wybór między rynnami ze stali i PVC. Jeden cechują się dużą wytrzymałością, są jednak najdroższą opcją dostępną na rynku. Za tymi drugimi przemawia natomiast konkurencyjna, w stosunku do innych systemów, cena i żywotność.

Łączy ono w sobie zalety obu systemów oraz wysoką estetykę jest Galeco LUXOCYNK. Ekonomiczny wybór Galeco LUXOCYNK to produkt oparty na rozwiązaniach systemu stalowego. Wyprodukowano go z najwyższej jakości stal ocynkowaną, którą pokryto organiczną warstwą zabezpieczającą oraz chromem.

W ten sposób stworzona została stała, solidna i zwarta powłoka odporna na korozję. Galeco LUXOCYNK ma elementy, które przyciągają wzrok metalicznym, jednolitym odcieniem koloru srebrnego, bez tzw. "kwiatów" charakterystycznych dla standardowych blach ocynkowanych. Dzięki temu stanowią eleganckie wykończenie każdego budynku.

Sprawdzą się jako dopełnienie obiektów o jasnej elewacji lub ciemnym pokryciu dachowym. Brzegi wywinięte do wewnątrz stanowią charakterystyczny kształt produktów Glaco. Profil jest tak innowacyjny, że za jego pomocą zapobiegniemy przelewaniu się wody podczas intensywnych opadów.

Posiada ono ponadto głębszy profil, co z kolei gwarantuje wyższą wydajnością w odprowadzaniu wody opadowej. 100% szczelność systemu zapewniają m.in. klamrowe łączniki rynnowe, choć rynny można łączyć ze sobą także przez lutowanie.

System produkowany jest w rozmiarach: 120/90, 135/90, 135/100, 150/100 oraz 150/120. LUXOCYNK to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na rynku biorąc pod uwagę relację ceny do jakości, a polski producent udziela aż 10-letniej gwarancji odporności na korozję perforacyjną.

Opracowanie: redakcja IRBJ

Źródło i zdjęcia: Galeco 

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny