Aktualności

LUCCA - dodatki i meble do łazienki

16.04.2014

Dodatki łazienkowe to pierwszy z elementów, który wprowadza na polski rynek koncept Lucca. Jest to kolejna propozycja marki Tiger dedykowana do kompleksowego wyposażenia łazienki. Stylistyczne dopasowanie elementów takich jak akcesoria łazienkowe, meble i umywalki wprowadza do wnętrza łazienki ład i harmonię.

Koncept o wdzięcznej nazwie Lucca  to kolejna propozycja holenderskiej marki Tiger. Jest to oferta wybranych elementów wyposażenia łazienki jednolitych pod względem stylistycznym.

Jak pokazuje doświadczenie firmy Tiger, która ma na swoim koncie kilka łazienkowych konceptów, są one atrakcyjnym rozwiązaniem zwłaszcza w przypadku, gdy urządzamy łazienkę bez pomocy architekta. Dzięki zestawieniu kilku elementów w prosty sposób możemy samodzielnie urządzić łazienkę, w której wszystko do siebie stylistycznie pasuje.

Pierwszym elementem konceptu Lucca, który trafił właśnie na polski rynek, są dodatki łazienkowe. Jest to rozbudowana, 12-elementowa seria akcesoriów, w której mamy do dyspozycji: kubek, podajnik na mydło w płynie, półkę pod lustro, wieszak-reling, wieszak dwuramienny, haczyk mały oraz haczyk duży, wieszak na papier toaletowy bez klapki, wieszak na papier toaletowy z klapką, uchwyt na zapas papieru toaletowego, koszyk prysznicowy oraz szczotkę w.c.

Dodatki oferowane są w uniwersalnym, chromowanym wykończeniu.

Dodatki do łazienkiJako że akcesoria Lucca przygotowane zostały w wersji mocowanej do ściany, producent proponuje dwa sposoby ich montażu: pierwszy (tradycyjny) z użyciem kołków rozporowych oraz montaż z wykorzystaniem systemu Tigerfix bez konieczności wiercenia otworów w ścianach. Dodatki mocuje się do podłoża przy pomocy specjalnego, supermocnego kleju, którego odpowiednią porcję umieszcza się w kasetce znajdującej się pod klipsem montażowym.

Kolejnymi elementami w serii Lucca będą meble, umywalki i lustra. Trafią one na rynek do końca bieżącego roku. Dystrybucją produktów zajmuje się firma Coram Poland, reprezentant marki Tiger na polskim rynku. W kolekcji Lucca znajdą się jeszcze:
– szafka podumywalkowa z dwiema szufladami o wymiarach 59,7x53x45 cm,
– słupek wysoki  o wymiarach 40x30x160 cm,
– konglomeratowe umywalki o szerokości 60 i 120 cm,
– szafka lustrzana o wymiarach 60x70x15 cm
– lustra o wymiarach 60x70 i 120 x 70 cm.

Biały matowy kolor, podwieszana konstrukcja oraz uchwyty zintegrowane w strukturze frontów zapewniają meblom z serii Lucca wizualną lekkość. To cecha pożądana zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. O komfort codziennego użytkowania mebli zadbają takie rozwiązania jak: prowadnice i zawiasy z systemem cichego domykania.

Reprezentantem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International.  Zapraszamy na stronę internetową firmy: www.coram.pl

źródło i zdjęcia: Coram

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram