Aktualności

Dwa Złote Medale dla GLASSOLUTIONS Polska na BUDMIE 2014

16.04.2014

Zgłoszone przez firmę GLASSOLUTIONS Polska produkty PRIVA-LITE oraz CLIMATOP LUX otrzymały Złote Medale przyznawane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie organizatora największych w tej części Europy targów budowlanych BUDMA 2014.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryteriów, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Dwa Złote Medale dla GLASSOLUTIONS Polska na BUDMIE 2014

Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń, Sąd Konkursowy uhonorował 22 produkty zgłoszone do konkursu o Złoty Medal. W gronie laureatów są 2 produkty GLASSOLUTIONS Saint-Gobain.

PRIVA-LITE

PRIVA-LITE  daje wiele możliwości w zakresie designu i wykorzystania funkcji kontroli prywatności na żądanie. W naszym zakładzie w Pruszkowie dodajemy temu rozwiązaniu nowe funkcje – łączenie z innymi materiałami, nowe kolory, rozwiązania ułatwiające montaż. To pozwala odróżnić nasz produkt od innych, stwarza szansę na dotarcie do nowych rynków w kraju i zagranicą.

CLIMATOP LUX

CLIMATOP LUX to produkt, który jest potwierdzeniem nowego postrzegania energooszczędności stolarki okiennej. Zauważono wagę zysków energetycznych pochodzących ze słońca oraz wysoką przepuszczalność światła, którą zapewnia. W zakresie produktów z korzystnym bilansem energetycznym CLIMATOP LUX jest niekwestionowanym liderem, szczególnie w połączeniu z nową najlepszą ramką GLASSOLUTIONS SWISSPACER ULTIMATE.

źródło i zdjęcie: GLASSOLUTIONS Polska

Firma powiązana:

GLASSOLUTIONS Polska

Telefon 32 649 95 00
www.glassolutions.pl

GLASSOLUTIONS Polska