Aktualności

Kosze gabionowe REDHEN Model 2014

15.04.2014

To nowoczesne elementy architektury, które wyraźnie wyróżniają się na tle znanych dotychczas rozwiązań. Szereg opracowanych przez zespół REDHEN innowacji wyznacza nowe standardy dla elementów architektury gabionowej.

ERGONOMIA

Zamysł zastosowania wyprofilowanych narożników miał przede wszystkim na celu poprawę bezpieczeństwa użytkowania. Wykluczenie nieprzyjaznych krawędzi to oczekiwana przez architektów, urbanistów oraz wielu użytkowników indywidualnych innowacja umożliwiająca zastosowanie gabionów bez obaw o zdrowie, nawet w miejscu bliskiego kontaktu z ludźmi.

ESTETYKA

Najbardziej zauważalny nie jest jednak wpływ na bezpieczeństwo. Wyoblenia narożników oraz doskonałe spasowanie harmonijne rozłożonych elementów składają się na wysoce satysfakcjonujący efekt estetyczny. Kształtem nawiązujące do modernizmu kosze wydają się udanie łączyć nowoczesność z klasyczną elegancją.

EKONOMIA

Rozwiązania techniczne umożliwiające bardzo szybkie zmontowanie koszy przy udziale minimum narzędzi przyczyniło się do skrócenia czasu montażu o 70%. Wyeliminowanie nieprzyjaznych połączeń śrubowych znacznie go też ułatwiło.

ELASTYCZNOŚĆ

Modułowy system umożliwia dowolne konfigurowanie koszy przy zachowaniu niewielkich ograniczeń. Kilka paneli podstawowych oraz szereg akcesoriów to wszystko czego potrzeba, żeby powstały kosze gabionowe o dowolnym prostopadłościennym kształcie. To sprawia, że niewielkie stany magazynowe są wystarczające, aby sprostać różnorodnym indywidualnym potrzebom. Zapraszamy na www.redhen.pl

źródło i zdjęcia: REDHEN