Aktualności

Firma Farby KABE Polska Sp. z o.o. otrzymała statuetkę TopBuilder 2014

14.04.2014

Statuetka TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Przyznawana jest przez Kapitułę Konkursu i redakcję miesięcznika „Builder", który od lat promuje markowe produkty. Wyróżnieniem mogą być uhonorowane innowacyjne materiały i rozwiązania budowlane; realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne i technologiczne oraz sprawdzone i rekomendowane produkty IT przeznaczone dla budownictwa. Tytułem i statuetką TopBuilder mogą zostać wyróżnione również usługi, produkty finansowe, projekty, inicjatywy, przedsięwzięcia, programy, które są dedykowane branży budowlanej.

Firma Farby KABE Polska Sp. z o.o. otrzymała statuetkę TopBuilder 2014 za innowacyjne produkty AKORD nowoczesną linię mas tynkarskich do natrysku maszynowego.

11 marca 2014 podczas Międzynarodowych Targów Budma, odbyła się gala TopBuilder 2014, podczas której miesięcznik „Builder” wyróżnił najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku budowlanym.

Wszystkie zgłoszone do konkursu produkty poddano dwuetapowej weryfikacji. Oceniana była przede wszystkim jakość i trwałość materiałów, potwierdzona parametrami technicznymi, gwarancją producenta, zgodnością z odpowiednimi obowiązującymi normami, rekomendacjami i referencjami, w których produkty sprawdziły się w eksploatacji, a ponadto innowacyjność rozwiązań, właściwe aplikacje produktów i technologii oraz wpływ na podniesienie jakości i bezpieczeństwa w procesie budowlanym.

W wyniku szczegółowej analizy Kapituła Konkursu wyłoniła do nagród 54 produkty.
TopBuilder 2014 powędrował do 33 firm. Gama prezentujących najwyższy poziom rozwiązań okazała się bardzo szeroka, choć liczebnie grupą wyróżniającą się były produkty z zakresu chemii budowlanej, izolacji oraz oprogramowania dla budownictwa.

źródło i zdjęcie: Farby KABE Polska

Firma powiązana:

Farby Kabe

Telefon 032 204 64 60
www.farbykabe.pl
info@farbykabe.pl

Farby Kabe