Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Płytki ceramiczne, akcesoria

Ceramika Tubądzin prezentuje nowości na Targach Cersaie w Bolonii

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-09-10

Na International Exhibition of Ceramic Tile and Bathroom Furnishings (Międzynarodowych Targach Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek) dwie polskie firmy z długą tradycją wspólnie zaprezentują premiery swoich luksusowych produktów, w dniach 23-27 września 2019 r.

Nowości od Ceramiki Tubądzin 

Na targach w Bolonii firma Ceramika Tubądzin zaprezentowała nowości ze swojej oferty. Postawiła tym razem na współpracę z polską firmą meblową z 50-letnim stażem. Wspólnie z ernestrust zagospodaruje 200m2 stoiska, na których stworzy „Ceramic Home by ernestrust” – przestrzeń, w której zwiedzający obejrzeć będą mogli kuchnię oraz propozycję baru i garderoby w sypialni – wszystkie meble zostaną obłożone wielkoformatowymi płytami ceramicznymi Tubądzin.

Targi w Bolonii to dla nas zawsze ogromna przygoda. Z jednej strony śledzimy światowe trendy w designie, rozwiązania technologiczne oraz nowe pomysły w aranżacji wnętrz. Z drugiej pokazujemy, że w żadnej z powyższych cech nie ustępujemy najbardziej znanym zagranicznym firmom, a wielokrotnie jesteśmy od nich bardziej innowacyjni.

W tym roku cieszymy się światową premierą 40 nowych wzorów, zaprosiliśmy także do współpracy ernestrust, firmę z ogromną tradycją, która produkuje meble dla najbardziej wymagających klientów.

Wspólnie stworzyliśmy projekt ekspozycji Ceramic Home by ernestrust pokazując, że płytki Tubądzin rzeczywiście wspaniale sprawdzają się także jako wysokiej klasy okładzina meblowa.

Jestem przekonany, że zarówno nasi obecni jak i przyszli partnerzy handlowi docenią nowe kolekcje. Wierzę, że targi zaowocują cennymi kontaktami biznesowymi oraz nowymi zamówieniami. – mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes Grupy Tubądzin.

Wśród propozycji nowych wzorów znajdzie się ponad 20 propozycji dla płytek wielkoformatowych. Wśród nowych wzorów przeznaczonych do przestrzeni łazienkowej, Tubądzin pokaże światowe premiery czterech kolekcji Macieja Zienia – GLEAM, LUCID, SOCRIA I SHEEN (wszystkie w formacie 33 x 90 cm).

Ernestrust to firma, która nie boi się wyzwań. Wręcz przeciwnie! Zdecydowaliśmy się na współpracę z Grupą Tubądzin, ponieważ była to dla nas kolejna możliwość zaprezentowania autorskich rozwiązań, nowoczesnego i eleganckiego wzornictwa oraz perfekcji w dbałości o każdy szczegół.

Kuchnia Q7 zaprojektowana na Targi Cersaie w Bolonii z frontami ceramicznymi grupy Tubądzin to nasze innowacyjne rozwiązanie, które na pewno przykuje uwagę nie jednego odwiedzającego.– mówi Patryk Rust, współwłaściciel firmy.

Kolekcja Q7 to awangardowa propozycja dla indywidualistów, w której na szczególną uwagę zasługuje pokrycie wszystkich elementów meblowych wielkoformatowymi płytami gresowymi.

Elegancka forma wydobyta zostanie m.in. dzięki połyskującej, ponadczasowej czerni płytek ceramicznych z kolekcji Black Pulpis Macieja Zienia. Znajdzie się ona na frontach wysokiej zabudowy, przez co meble stworzą dyskretną powierzchnię, sprawiającą wrażenie kamiennej ściany.

Zaprezentowana zostanie również różowa płytka Polvere z kolekcji Cielo e Terra, kreacji Doroty Koziara, którą wyłożona zostanie kuchenna wyspa. Całość dopełnią akcenty różowego złota w postaci uchwytów wyspy oraz ażurowego regału, którego plecy wypełnia miedziane lustro.

Opracowanie: redakcja IRBJ

Źródło i zdjęcia: Tubądzin Managment Group

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny